Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy fiúba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba. Abban maradtunk, hogy barátok leszünk. Azóta is fülig szerelmes vagyok belé, de nem értem;olyan jeleket küld felém, amik a szerelemre utalnak, de nem mond semmit. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
A srác egy osztályba jár velem,én 3 hónappal vagyok nála idősebb.Sok mindenben hasonlítunk,ugyanazok a barátaink.Most 7.osztályos vagyok,de már 2.osztály óta tetszik.Most mit tegyek???

2015. ápr. 11. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb fiú imádja, ha körül rajongják. Nem akar nyilván tőled semmit, különben már együtt lennétek, ellenben az nagyon jót tesz az önbizalmának, hogy látja, te oda vagy érte. Hanyagold, én azt mondom, mert ebből úgysem lesz semmi, viszont te be fogsz kattanni. Értem, hogy osztálytársak vagytok, de próbáld meg kerülni a társaságát. A saját érdekedben.
2015. ápr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat,de sajna már túl késő;minden percben rá gondolok.Hiába minden,nincs ellenszer.Próbáltam elfelejtetni mással,de nem ment.Az egyetlen dolog,ami közben nem jut eszembe,az a foci.E segítségével tudok egy átmeneti állapotba kerülni.Tényleg köszönöm,de sajnos ez nem megy.
2015. ápr. 12. 19:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 9 év együttlét után kellett elfelejtenem valakit. Időbe telt, de sikerült. Nem mondom, hogy nem jut már soha eszembe, de nem úgy gondolok már rá. Ha nekem ment, neked is menni fog. Csak egyet "kérek": ne alázd meg magad azzal, hogy olyan után futsz, akit nem érdekelsz úgy.
2015. ápr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy igazatok van...Egy biztos;nagyon nehéz lenne elfelejteni.Köszönöm az újabb választ.Biztos nem lenne jobb,ha elmondanám neki,hogy szerelmes vagyok belé?Csak mert tényleg olyan jeleket küld,pl.4-5 másodpercig tartó szemkontaktus,folyamatos érintések,meleg ölelések...Szerintetek mit tegyek?
2015. ápr. 13. 19:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs veszítenivalód. Mondd el neki és ha elutasító választ ad, akkor legalább tudod és megpróbálhatsz tovább lépni. Mindig könnyebb úgy lezárni valamit, ha nem maradnak kétségek afelől, hogy jól döntöttünk-e.

1es voltam

2015. ápr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm neked,akárki is vagy,de nagyon köszönöm.Először fel kell emésztenem ezt az egészet,mert...Hiányozni fog nekem.Hiányozni fog az ölelése,a kedves szavai,és a nézése...Nagyon köszönöm a választ,és fontolóra veszem.Hogyan köszönhetném meg???
2015. ápr. 13. 21:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mondd meg neki, hogy péntek délután el akarsz menni meginni egy kólát, de egyedül gáz.
2015. ápr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez is lehet egy megoldás.Különböző helyzetekkel magamra vonzzhatom őt.Nem rossz!!! :)
2015. ápr. 20. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!