Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Annyira vágyom már a szerelemr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira vágyom már a szerelemre, hogy oda bújhassak valakihez és érezhessem a szívdobogását, a szeretetét, de még csak 14 éves vagyok. Ti is ennyire vágytatok rá ennyi idősen? és mikor fog eljönni? 14l

Figyelt kérdés

2015. márc. 1. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok. 15/L
2015. márc. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha szeretnetek ismerkedni irjatok

17F

2015. márc. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem, és 14 évesen még nem ilyenekkel kellene foglalkoznotok.
2015. márc. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
idő kérdése és odaveted magad valami sutyerák trógernek, aztán életed végéig arról fogsz picsogni, hogy milyen hülye ötlet volt. ha lenne pénzem fogadnék is erre.
2015. márc. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Akkezdet Phia ***** válasza:
Jelenleg eléggé vágyom rá, de néha feledteti kicsit a 'friends with benefits'.
2015. márc. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát, én jelenleg nem vagyok szerelmes senkibe, csak egy jó hosszú ideig tartó ölelkezésre vágyom... Egyszer 16 évesen volt olyan, hogy egy lánnyal kb. 10 percig voltunk stabil ölelésben, és az az élmény nagyon hiányzik. (Nem jártunk meg csókolóztunk meg semmi. :D)

Egy ilyet nagyon szívesen megismételnék, most 18 vagyok amúgy, de nem merek ilyennel senkit se megkeresni, 2 éve egy kicsit véletlen volt ez. :D

2015. márc. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is vágytam rá, aztán jöttek a csalódások. :) Ébredj fel, ne álmodozz.
2015. márc. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
de aranyos.. :) nincs ezzel semmi gond, csak maradj is ilyen.
2015. márc. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönök szépen minden választ! :)
2015. márc. 1. 18:33
 10/12 anonim válasza:
Jaaj,enis ugyanigy vagyok velee, es olyan rossz.. 14L
2015. márc. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!