Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kinek milyen volt az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen volt az első csók? Szerelemből csináltátok? Hány evesek voltatok?

Figyelt kérdés

Én 13 voltam.:) Nagyon szerettem a barátom és nagyon jó volt. 😊 A mai napig szeretem, első szerelmem volt.

14L



2015. máj. 24. 09:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
14 evesen,nagyon jo volt. A mai napig nem tudtam tultenni magam azon,hogy elveszitettem azt a fiut :(
2015. máj. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Még nem volt.

28 vagyok.

2015. máj. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Nagyon jó,bár kicsit bénáztam.:D

Én igen, és még mai napig együtt vagyunk:)

Ő 11,én meg 12:)

2015. máj. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14 éves voltam és mocskosul részeg :D nem emlékszem milyen volt. 16/F
2015. máj. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16 éves voltam, a lány meg 14 éves. Szerelemből történt, nagyon jó volt! Nekem az elején furcsa volt, szokatlan, de jó érzés. Aztán ugye többet csókolóztunk és úgy egyre jobb lett! Nagyon nagy szerelem volt, de közel 1 év után vége lett a kapcsolatunknak.
2015. máj. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerelembol tettuk 4honsp ismeretseg utan iderepult csak azert hogy megismerjen! (3000km tavkapcs.) tokeletes volt mint a mesekben csillagos ejszaka medence mellett csomo virag meg fak :) adtam neki egy szajra puszit o pedig elkapta a derekam magahoz rantott es megcsokolt. Mindkettonk elso kapcsolata es elso csokja volt :) Azota is velem van ez mar tobb mint 3 eve tortent :)

18/L 20,5/F

2015. máj. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem emlékszem semmire sem, annyira részeg voltam, haver mondta, hogy smároltunk
2015. máj. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyen 15 évesen, egyáltalán nem szerelemből, ott találkoztam először a csajjal. De jó élmény volt. :)
2015. máj. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én két külön kategóriába rakom...

A csók még oviba (jó, azt se tudtam mi az :D), viszont a smárolás egy szórakozóhelyen történt meg 18 évesen, nálam fiatalabb fiúval. Nem volt jó, pocsékul csókolt, de kezdésnek megfelelt.

2015. máj. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én 16 voltam, nagyon jó volt, szokatlan, de nagyon-nagyon jó érzés. Szerelemből (még ha akkor nem is gondoltam bele ebbe), azóta is együtt vagyunk.

18/L

2015. jún. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!