Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Új küszöböket csináltatok sín...

Új küszöböket csináltatok sín nélkül. A küszöbök alatt deszka vagy padló van, ehhez szeretném rögzíteni úgy, hogy szegfejek ne látszódjanak. Hogyan szokták ezt csinálni (ragasztót nem veszek)?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy csavarnak az egyik végét beletekerném alulról másiknak a fejét levágnám és kihegyezném. Vélemények?
2011. szept. 11. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés! Nálunk is épp nemrég lejött a küszöb magától 30 év után. Valahogy vissza kéne tenni.
2011. szept. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tudom ajánlani a különböző építési ragasztókat. de ha fa van alatta,és nem akarsz ragasztani akkor le is tiplizheted. de úgy is szoktuk csinálni hogy egy kevés purhabot alányomunk , és amíg megköt, lesúlyozzuk. de az ecetsavas szilikon is tökéletesen megteszi, szintén súlyozással. egy asztalos jó tanácsa. üdv.
2011. szept. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék csavar, szeg fejeket.

Mivel fa van alatta tipli se kéne.

Mi van akkor ha csavar fejét levágom másik végét küszöbbe hajtom, majd leütöm?

2011. szept. 18. 20:18
 4/4 anonim ***** válasza:
próbáld ki. szerintem nem lesz tartósan stabil. miért nem szeretnél ragasztót használni? tiplit úgy értettem, hogy fatipli, ami felülről nem látszik. belefúrsz a küszöb aljába is és a fába is ami lent van 1,5centit,és faragasztóval összeépíted.
2011. szept. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!