Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Furcsán viselkedik velem, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsán viselkedik velem, mit csináljak? (Lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú...aki egyébként az osztálytársam, aki elég furán viselkedik velem. De totál bele vagyok esve.

Szóval, most ugye június van, és 8 hónapja, azaz novemberben kezdődött valahogy ez az egész...

Ez a fiú mindig tetszett nekem. Nem voltunk olyan jóban, de úgy rosszban sem, szóval a kapcsolatunk olyan semmilyen volt... Amikor egyszer, valószínű unalomból, de rám írt. Elkezdtünk beszélgetni...Három órán keresztül beszélgettünk, sőt, lehet, hogy több is volt, nem tudom, amikor írta, hogy mennie kell...mondtam, hogy persze. Attól kezdve vagyok beleesve, és ez az érzés nemhogy halványodik, hanem fokozatosan egyre erősebb lesz...Minden nap beszéltünk, jó barátok letünk. Lényeg a lényeg, hogy valahol decemberben megkért engem valamire. Azt mondta, hogy segítsek a lányügyeiben, merthogy én is az vagyok, és biztos értem a gondolkodásukat, meg hogy ezt a haverjaival nem tudja megbeszélni...Úgy gondoltam, hogy a barátságunk többet ér annál, minthogy ezt most elutasítsam, ezért keserű szájízzel bár, de bólintottam. Két lány között kellett választania, és minden nap rám írt, suli után is, hogy mit érez... És akkor valahogy átkerültünk rám...Hogy én mit érzek, fiúkkal hogy állok. Mondtam neki (de bátor vagyok...), hogy tetszik nekem, erre nem tudott mit mondani, de valahogy lezáródott a „mit csináljak a lányokkal?" témája, mert nem kérdezett tőlem többet, erről nem beszéltünk. Azonban továbbra is, minden egyes nap írt, minden egyes nap beszéltünk, iskolában, egy csomót... És egyre közelebb kerültünk egymáshoz...És megint hülye voltam, mert elmondtam neki, hogy szeretem. Erre azt válaszolta, hogy én „csak" tetszem neki, ennél többet nem érez. Hát, jó. Beletörődtem. Ölelgetett a suliban, piszkálta a hajam, egyre többet velem volt...És eljött az április...amikor azt mondta, hogy szeret...Chh...Kérdeztem a barátaim véleményét, ők azt mondták, hogy azért érdekes a sztori, mert mindig az én vicceimen nevet, „úgy" néz rám, satöbbi, szóval benne van a pakliban. Elmondta, megbeszéltük, de nem ajánlotta fel, hogy járjunk. Aztán jött a május........élőben nem merte elmondani, csupán az üzenet jött, hogy „barátnőm van"................sírtam, sírtam és sírtam. Nem beszéltünk minimum három hetet. Most pedig megint beszélünk, és megint úgy viselkedik velem, mint a „tetszel nekem" és a „szeretlek" közti időben. Nem tudom, mit érez. :(



2015. jún. 15. 21:26
 1/3 anonim válasza:
Szerintem nagyon is tetszel neki, sőt lehet, hogy szeret is, csak a barátnője miatt nem lép...
2015. jún. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha szeretne nem lenne barátnője...

Ő sem tudja mit akar. Akármilyen nehéz is, én nagyon azt ajánlom neked kedves kérdező, hogy valahogy mondj le erről a fiúról... nekem is volt hasonló helyzetben részem, a legnagyobb hiba volt nem továbblépni rajta még időben. :/

2015. jún. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Hát, elég nehéz lesz lemondani róla, mert sajnos nagyon szeretem :c
2015. jún. 17. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!