Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátom furcsán...

Legjobb barátom furcsán viselkedik és ez nagyon zavar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval 3 éve vagyunk nagyon jóban és nélküle most sehol se lennék, nem is tudja milyen sokat tett értem.

Mindig voltak fura szokásai, amit most nem részleteznék, a lényeg az hogy sosem volt valami népszerű az iskolánkban, sőt.


Viszont mostanában egyre furábban viselkedik, pl szándékosan kínos helyzetbe hoz mások előtt (engem és önmagát is), veszekedéseket indít, beszólogat mindenkinek és... hát... bántja magát. De benn az iskolában, óra közben!!! Maga alatt vágja a fát.


Mit tegyek? Hogyan segítsek? Már próbáltam beszélni vele és szakember is látta, mégsem történt semmi. Biztosan szenved. Nekem vannak rajta kívül is barátaim, de a fura viselkedése miatt félek hogy lassan elveszítem őket. Viszont őt sem akarom elveszíteni.


Előre is köszönöm a válaszokat vagy legalább hogy végig olvastad a kérdést. :)



2015. máj. 21. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg otthon nem történt valami amit nem tud feldolgozni?
2015. máj. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sokat veszekszik a párjával, de ez már évek óta így van, mégsem viselkedett így. Lehet hogy van valami komolyabb baja, amiről nem tudok, de szerintem nem titkolná előttem.
2015. máj. 22. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!