Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy szuka Amstaff kutyám,...

Van egy szuka Amstaff kutyám, egy ideje elég furcsán viselkedik! Illeg-billeg össze vissza, néha futáskor elesik! Ezt mi okozza, vagy kihez forduljak?

Figyelt kérdés
2015. máj. 26. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az állatorvoshoz fordul. Biztos tud segíteni.
2015. máj. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom persze az állatorvos,de gondolom van más alternatíva még!De köszi
2015. máj. 26. 21:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs más alternatíva.
2015. máj. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Sámánhoz is fordulhatsz, de az állatorvos egy kicsit megbízhatóbb, ha beteg állatról van szó... :)
2015. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Be van tépve, hordd elvonóra!


Persze, hogy állatorvos. Minél hamarabb, és egy részletes kivizsgálás kell.

Így elsőre azt mondanám, hogy lehet valami idegrendszeri gond, ami miatt nem tudja tartani az egyensúlyát. De ez olyan találgatás, hogy lehet h hatalmas hülyeséget írtam, és köze nincs hozzá. Ezt viszont csak az orvos tudja megmondani.

2015. máj. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

az amstaffoknál van egy ugynevezett ataxia nevű neurológiai betegség, ami genetikailag öröklődő. érdemes lenne őt megmutatni egy neurológus szakembernek. Javaslom az egyetemen Dr. Diószegi Zoltánt.


https://www.youtube.com/watch?v=asPuwQnBSL0

2015. máj. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rögtön az ataxia ugrott be. Vidd el állatorvoshoz, pontos diagnózist csak ő tud felállítani. Lehetőleg olyan orvoshoz vidd, aki jól felszerelt ahhoz, hogy részletesen ki tudja vizsgálni.
2015. máj. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. máj. 27. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!