Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Nyolcadikos vagyok, és tetszik egy osztálytársnőm, gyakorlatilag ötödik óta, azonban az utóbbi 1-2 hónapban ez az érzés nagyon felerőssödött, valószínűleg azért, mert jövőre más osztályba megyünk, bár ugyanabba a suliba, lett volna egy alkalom, amikor egy páros versenyen indultunk volna, ahol szerelmes vers is lett volna a feladatok között, azonban végül mást választott párnak, mert az csak vele lett volna hajlandó indulni, és a lány nem akarta, hogy csak azért ne jöjjön el(tudom, hogy ez a srác nem tetszik neki), a verseket megírtam, ő adta hozzá az ihletet, ám neki nem tetszettek (bár azt nem tudta, hogy igazából neki szóltak, azt hitte, hogy csak úgy írtam arra a versenyre. Ezután arra gondoltam, hogy a ballagásunkon fogok tenni valamit, itt az első keringőre(életem első keringője volt, szóval még abszolút nem tudtam) felkértem, de véletlenül ráléptem a lábára, aztán később már jobban ment, szóval ismét felkélrtem, de ekkor már nem akart velem(másokkal se nagyon táncolt ezután), ez még nem vette el tejesen az önbizalmam, de ekkor történt két másik osztálytárammal valami, a fiú szerelmes a lányba, ami köztudott, de a lány nem érzett így, mert ő mást szeret, és nagyon kínos helyzetbe hozta a srác a lányt, így még a barátságuk is megszűnt, a lány előzőleg még az is idegesítette, hogy a fiú nagyon nyomult rá, sőt minden más fiút "elűzött" tőle, ha azok beszélni szerettek volna vele.


Én próbálom kevésbé nyomulni a kiszemeltemre-ami viszonylag nehéz, mert mindig vele szeretnék lenni-, eléggé jóban is vagyunk, mert általában nevet azon amit mondok, meg ilyesmi, de ő például nem indít új témát, de ez a személyiségéből is fakad, mert nem az a beszédes típus(velem ellentétben).



Szóval ez úgyben kérném tanácsotokat, ugyanis lassan elemészt ez az érszés!


Gondolkodtam azon, hogy ha kettesben maradunk hazafelé menet- próbálok vele hazamenni ameddig tudok-akkor elmondok neki mindent, vagy úgy járok el ahogy egy másik osztálytársam: ő az évnyitóra vett egy csokor vörös rózsát a lánynak-akivel nem jártunk egy osztályba, ahogy azzal sem fogok akit én szeretek- és úgy vallott szerelmet.

Mindenképpen úgy szeretném, hogy ha ő nem érez irántam úgy, ahogy én iránta, akkor ne hozzam kínos helyzetbe-ahogy az a ballagáson történt a másik kettővel- mások előtt, és a barátság legalább megmaradjon.

Szóval egy olyan megoldás kéne amelyikkel nem veszítem el teljesen még akkor sem, ha nemet mond, de azért hajtja arra, hogy igent mondjon.



2015. jún. 16. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:

hát...lehet először el kéne hívnod randizni :)

és akár ott odaadni neki a rózsát, de valahogy úgy kéne, hogy a végefelé kapja meg, mert egész randin fogni egy virágot azért annyira nem kellemes :D


( amúgy ez az évnyitós sztori nagyon aranyos <3 )


ha gondolod irj privit :)

2015. jún. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Figyelj, a legjobb helyzet az mindig az mikor ketten vagytok, csend van, és akkor el lehet mondani. Szál rózsa se ártana. Csak ne hadarj s tényleg az meg a módját annak amit akarsz mondani.

Tarts bemelegítőt. Ne egyből térj a témára.

2015. jún. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!