Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el a lánynak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a lánynak, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy évfolyamtársam, régen annyira nem beszéltünk, de elkezdtem vele beszélgetni facebookon. Nagyon helyes lány. Mikor egyszer melléültem, hogy beszélgessek vele, konkrétan remegni kezdtem, elvörösödtem. Ezt hogy tudnám kiküszöbölni? Jövô héten szeretném neki bevallani, de nem tudom hogy hogyan
2015. máj. 15. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
szia x.y azt szerteném mondani hogy rég óta szerelmes vagyok beléd és azt szeretném hogy járjunk én így mondanám
2015. máj. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk vigyél neki valamit. Csoki, virág, plüssmaci, stb... És akkor mond el neki :)
2015. máj. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát azért én nem rohannám le, hogy "szia, szerelmes vagyok beléd". :D Ülj le vele, felvezetésként jöhet, hogy "valamit el szeretnék mondani", aztán mondd meg neki, hogy egy ideje már többet érzel iránta, mint barátságot, tetszik neked és többet szeretnél vele együtt lenni, jobban meg szeretnéd ismerni, meg még ami eszedbe jut. És legyél magabiztos, gondolj a helyzetre úgy, mintha csak egy szimpla beszélgetés lenne.
2015. máj. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nemtom, itt tinik válaszolnak tiniknek? :DD Hány éves vagy kérdező? Szerintem hívd el valahova inkább először, ha benne van az már jó jel :)
2015. máj. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne azzal kezd, hogy szerelmes vagy hanem, hogy többet érzel mint barátság és kíváncsi vagy, ő mit gondol az egészről
2015. máj. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Valószínûleg nem lerohanni fogom, inkább elhívom egy parkba sétálni
2015. máj. 16. 09:46
 7/7 anonim válasza:
ehh.... a nők hülyék! amúgy ne mondd el, rá fog jönni magától is!
2015. máj. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!