Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tinik, ti miert nyaljatok-falj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinik, ti miert nyaljatok-faljatok egymast nyilvanos helyeken, ugy mint busz, villamos, vonat, zebra (piros lampanal) kulonbozo megallokban? Miert nem veritek ki otthon mielott elindultok? Ma raszoltam egy ilyen tiniparra, nem kellett volna? 50F

Figyelt kérdés
2015. jún. 16. 19:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
Mert miért ne
2015. jún. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Es meg azt nem ertem hogy ha ennyire davagytok egymasert (ismerek mar egy jo par ilyen tinit rokonok reven) szoval ha ennyire odavagytok egymasert hogyhogy nem birtok ki 3 honapnal tobbet?
2015. jún. 16. 19:27
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Miért az normális,hogy a csövesek az aluljáróban dugnak?
2015. jún. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szoval egy szintre rakod magad egy csovessel, gratulalok.
2015. jún. 16. 19:28
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
Ki mondta,hogy magamról beszélek? 😂 Jelenleg nincs kivel ezt csinálom,és nem is akartam,de ha szeretné (mert azért van bennem tisztelet) /szeretnéd akkor csinálhatom. Végülis nem mindegy hol csináljuk? Fuck Logic😂 😄😉
2015. jún. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is nagyon gáz amit csinálnak, pedig én nemrég nőttem ki a tinikorból, de ezt a viselkedést nem tudom mire vélni. Úgy gondolom csak menőzni akarnak, vagy nem bírnak a hormonjaikkal, nem érdekli őket hogy közben milyen ultra gázok és hogy a többi embernek a gyomra forog tőlük. És mielőtt jönnének a savanyú a szőlő beszólások, van vőlegényem, de sosem estünk egymásnak nyilvános helyen. Egy-egy puszi, összebújás simán belefér, azzal nincs gond, de mikor a mellettem cuppogó pártól nem hallom a saját gondolataim az eléggé zavaró.
2015. jún. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%

Nem rejtegetjük az érzéseinket. Csak egymásnak létezünk. Kizárunk mindenkit olyankor. Az egész világ csak a miénk, továbbá nem érzünk gyengeséget. Az utolsó gondolatunk az, hogy éppen kit zavar.

20/F

Beleférek még, na. :D

2015. jún. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%
Vagy meg az utolsó gondolat se :D
2015. jún. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan :D
2015. jún. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Fhu, tavaly szobeliztem egy belvarosi gimiben, es amig vartam a soromra, az elottem ulo tinipart figyeltem, akik megallas nelkul nyaltak egymast. Mindenki tok zavarban volt, engem meg olyan szinten idegesitettek, hogy a vegen az iskolak sorrendmodositasanal leghatulra raktam azt a sulit. Oke, tudom, hogy nem az egesz iskola ilyen, azert mert 2 ott tanulo olyan, de annyira felidegesitett, hogy ezt csinaltam. Mondjuk egyaltalan nem bantam meg. Es amugy igen, minden tini felnottnek erzi magat, es csak szajhosok, aztan a 3 honap mulva jon a szakitas, altalaban megcsalas miatt. Hat akkor tenyleg rohadtul szerelmesek lehetnek.

15/L

2015. jún. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!