Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Okos döntés lenne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okos döntés lenne?

Figyelt kérdés
villamoson szoktam utazni 1 helyes lánnyal, és azon gondolkodom, hogy azzal a taktikával megyek oda hozzá: Szia, nagyon helyesnek tartalak, és esetleg lenne kedved megismerkedni valahogy valamikor?

2015. máj. 14. 19:58
 1/7 anonim válasza:
Ha neked tetszik szerintem igen. Sok szerencsét :)
2015. máj. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
6%

Penni!!!

XDD

2015. máj. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A lányok nem helyesek, te idiótä. A "valahol valamikor" után meg nyugodtan rakd oda azt is, hogy "valakivel", csak hogy neki a száját se kelljen kinyitnia.
2015. máj. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hóbogyó válasza:
100%
Szerintem ez egy picit jobb lenne: Szia! nagyon szimpatikus vagy, esetleg van kedved beszélgetni, vagy beülni valahova? Ha konkrét dolgot mondasz, akkor magabiztosabbnak tűnsz, és szerintem ez plusz pont :) Szurkolok! :D 17/L
2015. máj. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#2 DŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ!!!
2015. máj. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%

Mondok egy jobbat. Ülj le a lány mellé, emeld fel a mobilod, és mond bele:

Siri, hogyan szerezhetném meg, a mellettem ülő lány telefonszámát.


Esetleg, ha bevállalósabb vagy, és nem félsz a jogi következményektől, szólítsd le a lányt, mond neki, hogy teljesen lemerült a telefonod, pedig nagyon fel kéne hívnod valakit. Ha odaadja a telefonját, hívd fel magad, ő hallani fogja a csengőhangod, jól meglepődik, te meg mond, hogy köszi. Tuti nem hagyja szó nélkül, viszont jól le lehet ezzel nyűgözni valakit, persze van aki ezen nagyon kiakadna :D

2015. máj. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6#

Ezeket melyik filmből szedted?

2015. máj. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!