Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megismerkedtem egy lánnyal a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy lánnyal a neten már kb egy éve és folyamatosan mindennap beszélünk skypeolunk és tetszünk egymásnak! De messze lakik és nem tudom hogy mondjam meg anyámnak hogy ismerem és elmennék hozzájuk?

Figyelt kérdés
tehát ismerek egy lány régóta csak hát ő ott én itt lakok és anyukám nem olyan hogy csak úgy elengedne nyílván valóan de elvileg az ő szülei szívesen látnának de a azt mondom anyukámnak hogy megismertem a netet egy lányt és elmennnék hozzá akkor szerintem ez 1. gáz lenne 2. nem tudom mi lenne... tehát ti hogy csinálnátok vagy hogyan mondanátok meg? én arra gondoltam hogy azt mondom neki hogy régen ismertem és elköltözött és azt akarja hogy menjek le hozzá a szünetben... 16/F

2015. jún. 18. 16:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem hazudnék anyukádnak, így is úgy is rá fog jönni, hanem mondasz igazat. Szerintem mondd meg neki kerek perec, hogy mi a helyzet. Nincs veszteni valód. Sok sikert! :)
2015. jún. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!