Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú barátom, akit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú barátom, akit elég jól ismerek, de a bátyja a legjobb barátnőmmel járt és utálom. Lehet, hogy a barátom is olyan bunkó amilyen a bátyja? Hogyan közeledjek a fiúhoz úgy, hogy lehet nem is ismerem az igazi énjét?

Figyelt kérdés
2015. jún. 18. 16:55
 1/2 anonim válasza:

Hát lehet hogy a fiú is örökölt ilyen bunkóságot de ha ö szeret téged akkor nem lesz veled bunkó.

Elöször is szerintem találkozz vele egyre töbször és valamenyire tetszeni fog neki hogy te keresed öt és hogy vele szeretnél lenni. De most pl itt a nyár lehet strandolni és ott együtt hülyülni a legjobb. Majd ha megvagy győződve hogy szeret vagyis ő is hivogat akkor már könyen megközelítheted. De én ha lány lennék és látnám hogy az az ember szerelmes belém akibe én is akkor leülnék vele beszélni és majd megcsókolnám.

Sok szerencsét a gyerekhez.

2015. jún. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos választ!!! :)
2015. jún. 22. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!