Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális ha rosszul esik,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha rosszul esik, vagy hisztis vagyok?

Figyelt kérdés

Első szerelmem a fiú, de csak barátok vagyunk. Az a lényeg, hogy amióta ismerem, nagyon nehezen fogadott el tőlem bàrmit is. Nem nagy dolgokra kell gondolni, csak olyan apróságokra mint pl.egy szelet csoki. De mostanában meg konkrétan semmit :( Ma is a kedvenc csokiját vettem, gondoltam örülni fog mert maga alatt volt, erre annyit mondott, hogy aranyos vagyok de nem kell neki.. Akármivel próbálkozok, csak megköszöni és annyit mond, hogy aranyos vagyok. Azóta van ez így, hogy megismert egy másik lányt. :/ Tőle mindig mindent elfogad, tőlem meg semmit. Nem akarom erőltetni, csak nem értem, hogy a másik lány csokija miért jobb mint az enyém.. Főleg, hogy a fiú azt mondta, hogy nem tetszik neki a lány, és tőle nem akar semmit. Először arra gondoltam, hogy hazudott, de eddig is nyugodt szívvel elmondta, ha tetszett neki valaki.

De ez normális, hogy nagyon nem örülök neki? :/ Nem akarok féltékeny lenni, de tényleg bánt, hogy tőle mindent, tőlem meg semmit.. Aztán megsértődik ha én se fogadom el amit ő szeretne adni nekem


2015. jún. 18. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
12 éves vagy???
2015. jún. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Joci_27 válasza:
Nem kéne ennyire loholnod a fiú után. Ha "ráakaszkodsz" azzal inkább elriasztod. A férfiak általában nem igazán szeretik ha egy nő üldözi őket a szerelmével, az ilyen csajok az általános nézet szerint egy kicsit buggyantak, és a buggyant nőktől minden épeszű férfi távol akar maradni. Nem tudom hány évesek vagytok, de az írásod alapján elég tapasztalatlannak tűnsz, majd idővel rájössz dolgokra. Ha neki másik lány tetszik, hát hadd menjen, sok hal úszik a tengerben. Szerintem egy darabig hanyagold a srácot, és ha érdekled őt, akkor úgyis meg fog keresni, ha meg nem akkor ennyi.
2015. jún. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát régen velem is ez volt, aztán rájöttem, egyszerűen nem érdeklem. Talán túl sokáig is próbálkoztam. Már nem próbálkozom, pedig nagyon szeretem őt. (15/l)
2015. jún. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De ha nem keresem, keres ő. Azért is írtam a végére, hogy megsértődik ha valamit nem fogadok el tőle. Mert ő mindig venne nekem dolgokat, csak azt nem érzem fairnek, hogy a viszonzást már nem fogadja el, így olyan lenne mintha kihasználnám.

Tehát hogy hagyjam békén, ha magától jön utánam?

2015. jún. 18. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!