Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nagyon rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon rosszul esik minden és hisztis vagyok. (többi lent)

Figyelt kérdés
A baratommal 7 honapja vagyunk egyutt. Mindketten 14 evesek vagyunk es nagyon jol megvoltunk eddig de az utobbi hetekben nagyon sokat veszekedtunk... Nem csalt meg meg semmi viszont en valamiert nagyon hisztis lettem es mindrn rosszul esik,nagyon sokszor sirok. Edesanyam szerint a hormonok miatt stb,de ez tenyleg nagyon rossz,pedig alapvetoen nem vagyok feltekeny tipus:( kerlek segitsetek hogy mit tegyrk hogy kevesbe essenek ilyen rosszul minden kis dolog (mas csajokrol kepek stb)
2015. máj. 1. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a hormonok miatt van, akkor vegyél be rendszeresen MagneB6-ot.

De van alapja a "hisztijeidnek"? Mit jelent ez a "más csajokról képek"? Senkinek sem esik jól az ilyen, ügyesen kell lekommunikálni a dolgot, hogy ne legyen hiszti, de azért ne bántson meg vele.

2015. máj. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet. Ha ad okot a "hisztikre"', beszeljetek.
2015. máj. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
megráználak mint a 380,aztán befejeznéd a hisztit
2015. máj. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat mas nokrol kep..nem ismerosok hanem celebek. Tudom h nem kene h rosszul essen es nagyon gyerekes, epp ezert kertem mar itt segitseget,hatha ti tapasztaltabbak vagytok:( Mar az is rosszul esik ha megnez egy nagyon csinos lanyt es sokaig nezi... Ne irjatok h nem valo nekunk kapcsoalt ennyi idosen,mert mindketten eleg erettek vagyunk hozza (igen,akar 14-15 évesen is lehet valaki eleg erett ehhez,akarki akarmit mond) plusz emellett mindketten jol tanulunk,sportolunk es nem szoktunk szexelni se (mit jopar ember a tarsasagi korunkbol)... Tehat szerintem elegge jo kapcsoaltunk van,szeretjuk egymast,de tenyleg megkattantam egy kicsit es probalom elnyomni magamban ezt az erzest de neha csak elojon,aztan meg jol kiosztom szegenyt..
2015. máj. 3. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!