Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom ma találkozott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom ma találkozott a 'gyerekkori'első szerelmével, nekem nagyon rosszul esik, mit tehetnék? Másnak volt ilyen? Mielőtt le hisztis p|náznátok kérlek olvassátok el.

Figyelt kérdés

Ma délelőtt bementünk egy üzletbe nézelődni a barátommal, hirtelen szembe jött a gyerekkori szerelme,akibe évekig szerelmes volt. Egymásra néztek,barátom arcán nagy meglepődés,fülig érő vigyor és ugyanígy a lányon is.

A lány köszönt,hogy sziasztok,én is neki,de nem mutatott be.Elmentem tovább nézelődni direkt nem akartam kukaként ott állni mellettük,közben hallottam mit dumálgattak,de tettem magam,hogy jól elvagyok.

Aztán mikor végignéztem a dolgokat indultam kifele, s látta a barátom is jött velem ki, s újra nagy vigyor elköszöntek. Annyira lelkes volt...


Tudom,hogy nem kéne féltékeny lennem, de annyira rosszul esik még most is és nem tudom mit tegyek ellene,hogy elmúljon.

Az a pláne,hogy nemrég beszéltünk az ilyesmiről,hogy ki volt az első szerelme, mennyi ideig szerette...hogy volt egy csaj aki folyton járt utána,de ő neki csak ez a csaj tetszett,mert olyan kis nyugis csendes volt és nagyon sokáig szerelmes volt bele,vele volt az első csók de aztán a lány nem akart többet.Meg hogy a csaj most együtt van egy zűrös pasival és nem érti mit eszik rajta és miért van még vele stb...


És tessék most ezzel a csajjal jópofizik...már gombóc volt a torkomban jött hogy sírjak,de nem mutattam ki semmit, tényleg nem akarok hisztisnek tűnni és olyan lenni aki kisajátítja őt. Az elején tudtam,hogy van pár jó barátnője,velük semmi bajom, szokott ki is menni velük ez okés. De ez megmagyarázhatatlanul rosszul esett nekem.


Másnak volt már ilyen? Mit kezdjek ezzel az érzéssel?:'(


Egyébként ő is tudja hogy nekem 9 hónapja ért véget egy hosszú kapcsolatom az első szerelmemmel de én nem jópofizok vele,sőt nem maradtunk jóba.Tudom ez nem ok arra,hogy ő sem...


Mit gondoltok?:/18L ő 23


2014. dec. 2. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Teljesen véletlenül összefutottak, eszükbe jutottak az egymáshoz köthető kellemes emlékek, és örültek egymásnak. Ebben még semmi rossz nincs.

Mondom ezt nőként úgy, hogy én is hajlamos vagyok a féltékenykedésre néha.


Majd akkor kezdj aggódni, amikor a barátod előre megbeszélt találkozókra jár ezzel a lánnyal kettesben. Addig semmi okod rossz érzésekre. Az ember nem tudja meg nem történtté tenni a múltját, és nem is szabad. Abban nincsen semmi rossz, hogy előtted szeretett mást is.

2014. dec. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam,hogy én is pont ilyen csendes és visszahúzódó természetű vagyok általában, szóval lehet az ilyenek jönnek be neki,de ezt külön kihangsúlyozta nekem mikor beszélt a lányról.És olyan rossz,hogy tudom,hogy ez a csaj megint itt van a környéken.


Egyébként a párom szokta mondani,hogy én vagyok a legjobb lány neki és mindig is ilyenre vágyott de ez elvette kicsit az önbizalmam. Persze neki nem szeretnék erről mondani semmit mert nem akarok túl ragaszkodó lenni és olyan aki megszab neki valamit, nem szeretném ha lekötve érezné magát.

Hogyan tudnék változtatni a hozzáállásomon?

Vagy azt mondjam meg,hogy nem vagyok kíváncsi a csajra többet, mert miután kijöttünk megint elkezdte mesélni,hogy tényleg nem érti miért van együtt a csaj a zűrös barátjával, kicsit mintha kiakadna ilyenkor....

2014. dec. 2. 15:35
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat.Megpróbálom elfogadni csak valahogy nehéz lenyelni ezt az érzést.

És persze,tudom,hogy nem lehet meg nem történtté tenni a dolgokat, és vannak szép emlékek másokkal is.Pl nekem is vannak ilyen aranyos dolgok régebbről 1-2 fiúval, de erről valahogy nem jön,hogy meséljek a mostani barátomnak, hisz vele vagyok és az a fontos mit csinálunk mi együtt...persze ha kérdezné elmondanám,elmesélném ezeket is,de nem így,hogy többször felhozza és beszél a csajról hosszasan.Pláne most nem is kérdeztem, csak elkezdte mondani hogy tényleg nem érti az ilyet, hogy minek van vele stb.

2014. dec. 2. 15:39
 4/6 To7ka ***** válasza:

Na.. Az első válasz elég egyoldalú. Nem látott még elég 23 éves srácot... Attól függ milyen a Ti kapcsolatotok. Leírtad, hogy a barátod régi szerelme egy rossz kapcsolatban van, tehát a részéről okés a dolog. Első látásra meg nagyon kellemes volt. Ha féltékeny vagy rá és nem dühös/mérges, akkor lehet valamiben jobbnak tartod magadnál. Biztos, hogy beszélni fognak egymással online, és elgondolkoznak, hogy mit lehetne tenni, akarnak-e valamit egymással. Sokszor egy ilyen hosszú kapcsolat után az egyik félnek a következő pár, csak "átutazás". Búfelejtés közben találja meg, és nincs rá akkora hatással mintha régóta keresni tiszta fejjel, türelmesen valakit. Ha meg tudja, hogy rosszul esik neked és mégis csinálja, az meg megint egy nem túl korrekt jel...


De nem rád ijeszteni akarok! :D Nyugi, a barátod is utálna, ez csak a szituációt olvasva a legvalószínűbb. Szerintem amit tenni tudsz, hogy elmeséled az érzéseid a barátodnak, és őszintén megkérdezed, hogy akar-e vele még beszélgetni, és mit gondol róla. Lehet ingerül, ideges lesz, tagad, sok fura reakciója lehet erre. Ha tényleg nem jelent semmit, akkor türelmes lesz és megnyugtat. És még nagyon hosszan lehetne elemezgetni meg agyalni rajta, én nem hiszek a mesékben:)

2014. dec. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az azért elég gáz, hogy nem mutatott be téged a lánynak, hogy Ő a párom / kedvesem...
2014. dec. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat...

Hát egy kicsit azért megijesztettél.

A kapcsolatunkról annyit,hogy folyton mondogatja,hogy mennyire fontos vagyok neki és legtöbbször ki is fejezi ezt.Ha ketten vagyunk érzem,hogy nagyon szeret,de ilyenkor nem igazán.

És mégis mit tudnék mondani neki?Hogy mondjam el...nem akarok nagyon féltékenynek tűnni és azt sem hogy azt higgye kisajátítom.Vagy megértené?

2014. dec. 2. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!