Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszek neki vagy csak szimpat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki vagy csak szimpatikusnak tartott?

Figyelt kérdés

Még májusban voltam egy rendezvényen, ahol volt egy fiú.

Megkérdezte a nevemet majd a koromat és hogy kivel jöttem.

Aztán bejelöltem facebookon de ott csak rövid válaszokat adott. Sok barátom szerint csak haverkodni akart. Szerintetek? 14/l


2015. jún. 21. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
szimpatikus voltál neki, aztán megnézte az adatlapod és bumm :D
2015. jún. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ez nem túl biztató. :/
2015. jún. 21. 18:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Ismerős, tavaly nyáron fesztiválozni voltam az egyik koncerten egy srác végig bámult - én is őt! A végén együtt pogóztunk, majd odajött, bemutatkozott, adott a kezemre egy puszit, itt teljesen elolvadtam. Majd elhívott a barátaival, nagyon megakart hívni sörre, vagy bármilyen italra, utána a sajátját is felajánlotta. Kicsit beszéltünk, majd elmentem. Aznap még összefutottunk és akkor nagy lelkesen integetett. Végül bejelöltem, írtam neki, de nem igazán írt, vagy csak ilyen párszavas válaszokat. Amikor mondtam, hogy majd még beszélhetnénk, akkor írta, hogy igen örülne, de ezekután is csak én kerestem.:D

Srácok, kik értik őket!:D

15/L

2015. jún. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!