Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ti is jártatok már úgy, hogy...

Ti is jártatok már úgy, hogy egy nem szimpatikusnak tartott válaszotok miatt a kérdező irkált privátban, plusz a kérdéshez is?

Figyelt kérdés
Az egyik kérdező teljesen lökött és miután nem reagálok megint csak írt privátban. Természetesen letiltottam. Csak kíváncsi vagyok, hogy velem van a baj, vagy más is járt már így?
2013. febr. 4. 01:19
 1/2 anonim ***** válasza:
59%

Persze van ilyen. Ha alapból menthetetlen az eset, nem reagálok rá, de van, hogy visszaírok.

Viszont olyan is volt már, hogy én írtam rá valakire privátban. nem akartam offolni és veszekedést indítani, de valamivel nem volt tisztában, amit fontosnak tartottam elmondani.

2013. febr. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
59%
Hulye pedofilok,mas dolgok sincs mint hogy a neten zaklassak az embereket hanyok az ilyenektol!!nekem is irt mar egyszer egy komplett idiota de nem irtam neki vissza semmit nem erdekelt a hulyessege.Sztem te se torodj vele,hagy irkaljon maganak ne figyelj ra!! :))
2013. febr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!