Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » LÁNYOK! Nektek mi tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Nektek mi tetszik jóbban a helyes beképzelt önimádó fiú, vagy a átlagosan kinéző kedves veletek törödő fiú?

Figyelt kérdés

2015. jún. 22. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Az amelyik tud helyesen írni jóóóvan?
2015. jún. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A második, de azért a külső is fontos. Nem adoniszt keresek, nem is egy menő pasit, de nem tudnék összejönni olyannal, aki nem vonz.
2015. jún. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
masodik :)
2015. jún. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Milyen jó, hogy mindenki a helyesírást fitymálja, tuti ez valami fétis sokaknál.. amúgy meg a külső meg fog a belső megtart, de a felületes lányoknál csak az első a nyerő..
2015. jún. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Abban az esetben, ha mind a kettôvel mûködik a kémia és ugyanúgy szeretnek(!):

ha az elsô fiú annyira beképzelt, hogy csak magával törôdik, akkor a 2.-at, mert a kapcsolatban az a lényeg, hogy egymással (is) foglalkozzunk.


De (ha mind a kettô komolyan gondolja velem) :

Ha az elsôvel mûködik a kémia, de a másodikkal nem, akkor az elsôvel.

Ha a második otthonülôs, csendes, de az elsô nem, akkor szintén az elsôt választanám.

Ha az elsô nem túl értelmes, míg a második tanulós, akkor a másodikat.

Ha az önimádó srác engem is annyira imád, mint önmagát, akkor még tetszene is ez a tulajdonsága.

Viszont tetszenek az átlagos, nem túl helyes srácok.

Stb.


Szóval nem ezen múlik, ez sokkal összetettebb. :)


17/L

2015. jún. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki a másodikat írja, de nyugodt lehetsz, hogy a valóságban mind az elsőt választaná.
2015. jún. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. jún. 22. 17:53
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
így első. De nem számít így hogy kedves és törődik veled mert attól még lehet nem vayg belé szerelmes. És akkor már inkább az amelyik jobban néz ki(félreértés ne essék én olyasvalakibe vagyok szerelmes aki egyáltalán nem helyes de nem is kedves,a szerelem mindig megjelenik)
2015. jún. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez több dologtól függ mert persze nem jó ha a srác csak magával törődik de alapvetően szerintem az jó ha egy srác megvan magával elégedve 16/L
2015. jún. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én az 5.válaszolóval értek teljesen egyet. 15/l
2015. jún. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!