Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Tisztázzam vele?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tisztázzam vele? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akiről eddig végig azt hittem hogy szerelmes belém. Vagyis ilyeneket írt nekem hogy mi a véleményem róla, bejön e nekem, és hogy szerintem helyes-e, meg hogy nekem megengedné hogy megöleljem. És hogy én vagyok a ,,legjófejebb" a lányokmközül. Meg még ilyesmiket. Többször is említette hogy van barátnője, én meg mondtam hogy oké... De nem hittem neki, gondoltam csak azért mondja hogy ne gyanakodjak. Nem csak én gondoltam hogy tetszek neki, hanem több barátnőm is. És most derült ki számomra hogy tényleg van neki. Ja, és egyébként nekem nem jön be. Azaz... jó fej, meg persze nagyon bírom. De csak barát. Csak annyi lenne a kérdésem hogy ti mit gondoltok erről? Gondoltam rá hogy tisztázom vele, és megkérdezem miért csinálja, mert ha pl.: nekem lenne barátom és az ilyeneket írna egy másik lánynak, nem hiszem hogy olyan jó szemmel nézném. De szerintem nem csak én vagyok így. Szerintetek? Mit tegyek? (normális válszokat légysziiii) KÖSZÖNÖM ELŐRE IS!!

2015. jún. 20. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen kérdezz rá, én se nézném jó szemmel ha a barátom ilyet csinálna!
2015. jún. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi!
2015. jún. 21. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!