Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan, hogy valaki utólag...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki utólag jön rá, hogy szerelmes volt valakibe?

Figyelt kérdés

Majdnem egy éve megismertem egy srácot az egyetem kezdetén, és egy pár hétig "kavartunk", vagy nem is tudom megnevezni, mi volt az, igazából együtt voltunk, de nem mondtuk ki. De én úgy mentem oda, hogy elég tapasztalatlan voltam, még sosem volt előtte párkapcsolatom, meg haverom is kevés volt, és az újdonság szele, meg az, hogy teljesen felfordult az életem, valahogy elvette az eszem. Mármint nem csináltam semmi kicsapongót, csak egyszerre nagyon sok emberrel kezdtem tartani a kapcsolatot, és teljesen eltávolodtunk és már alig találkoztunk. Aztán félévkor hazaköltöztem, és azóta nagyon sokszor eszembe jut, hogy nagyon elrontottam vele, meg hogy meg kellett volna próbálnom, és hiányzik is.... De azt nem értem, hogy persze, tetszett akkor, de szerelmes egyáltalán nem voltam, mintha akkor alakult volna ki bennem, mikor már nem is találkoztunk...


Volt már ilyen veletek?



2015. jún. 22. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt.. évekig beszéltem egy sráccal , akkor még csak nem is tetszett csak jó volt,hogy írt. És később mikor már nem keresett,nem írt semmi akkor jöttem rá,hogy szerelmes vagyok belé.
2015. jún. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hmm, köszönöm a választ! Az igazság az, hogy mikor együtt voltunk, azt hittem, hogy csak amiatt ilyen jó vele lenni, mert működik a kémia, de nyilván azóta is volt olyan aki megtetszett, vagy hasonló, mégis mindig ő jut az eszembe... De azt nem tudom, hogy ez most illúzió-e, talán csak az idő megszépítette az emléket, vagy nem tudom :/
2015. jún. 22. 23:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen... 20 hónapig jártunk es ugy éreztem nem szerelem hanem csak szeretet. Mostmár hogy vége nagyon hiányzik es furcsa nélküle az életem :(
2015. jún. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sajnálom. De lehet, hogy ma már tényeg csak szeretet, nem?! Furcsa lehet egyedül lenni ennyi idő után, főleg ha eszedbe jutnak az emlékek, de nem biztos, hogy baj, hogy így alakult. Fel a fejjel!


Még azért az is érdekelne, hogy szerintetek érdemes lenne újra felvenni vele a kapcsolatot, vagy inkább lépjek túl teljesen és próbáljam meg elfelejteni?

2015. jún. 22. 23:44
 5/6 BulmaSwan válasza:
Simán felveheted vele szerintem újra a kapcsolatot, ha nincs barátnője. Persze először nem kell egyből a tárgyra térni, hogy neked most is tetszik/ gondolsz rá, csak beszélgessetek, aztán majd csak alakul.
2015. jún. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neked is a választ! :) Lehet, hogy igazad van, de szerintem most már csak távkapcsolatban tudnánk élni, ha esetleg valami kialakulna, annak meg tudom, hogy szinte semmi jövője... Lehet, hogy inkább nem kéne bolygatnom a múltat, és békén kéne hagynom...
2015. jún. 23. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!