Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha életedben elsőnek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha életedben elsőnek vagy szerelmes, és valószínűleg utólag is, akkor mit éreznétek ha az egésznek vége lenne?

Figyelt kérdés

A párkapcsolatok elenyésző százalékában beszélhetünk szerelemről. Vagyis szimpla kapcsolatom már volt 3-4 is, de szerelmem csak 1!


Úgy érzem sose leszek újra szerelmes. Sose tudok érdeklődést mutatni más lány felé. Gyakorlatilag nincs is már életcélom, eluntam az életem, átalszom a fél napot.


Nem vagyok depressziós, csak elvesztettem azt akibe az energiám 99%-át belefektettem. Mindent vagy semmit játszottam. Tudtam ha ez nem jön össze az fájni fog, sőt összeroppant, de nem érdekelt, továbbra is belenyomtam minden erőmet! El se tudtam képzelni hogy elhagy. Vagy hogy nem érdeklem őt többé. Mégis ez történt.


Gyakorlatilag évek óta enni sincs kedvem. Fogyni ugyan nem fogyok, de nem eszek csak kb napi 1x. Aludni is azért alszok sokat, mert rosszul alszom, minden nap lepereg ez az agyam előtt. Nappal is fáradt és unott vagyok. Úgy érzem egy kupac kaki vagyok, aki senkivel nem tud 2 értelmes mondatot beszélni, mert még mindig rajta kattog az agyam.


Engem egész nap csak az érdekel legalább 1x beszélhetném meg vele a dolgot, vagy egyszer érinthetném meg őt, az se érdekelne ha másnap szívinfarktust kapok csak hagy... nekem ő a mindenem. vagyis már semmim sincs. Gyakorlatilag se családom, se barátaim, se semmim.


2015. jan. 11. 00:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szerintem már csak a befektetett energia miatt sajnálod, hogy vége

pedig mennyi energiát el fogsz miatta vesztegetni, ha nem engeded el holnap

2015. jan. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Mindig ismerkedek más csajjal mégis az a gond, hogy maximum addig érdekel az adott lány, ameddig másnap fel nem kelek. Úgy érzem hibát követtem el, és mindig úgy érzem hogy olyat akarok pótolni amit nem lehet. Ugyanis a nyomába se ér.


Ugyanakkor független hogy nem nagyon mutatom ki, nagyon magányos vagyok. És leszek is, mert olyan lány mint ő még egyszer, hogy akkor is érdeklődik felém mikor teljesen felborul velem a világ, nem lesz még egy!


Maximum akkor lenne ha valakivel meg tudnék ismerkedni. Viszont ezt az állapotot senki nem tűri el bennem. Unalmas és nyomott embernek látszok, senki nem fog foggal körömmel érdeklődni már felém mint ő.

2015. jan. 11. 01:14
 3/11 Fish1 ***** válasza:

Az elválás mindig fájdalmas dolog. Lehet, hogy most pillanatnyilag úgy érzed, hogy nem fogsz tudni mást szeretni, ez azért van, meg még nem zártad le magadban a dolgot. Ha majd eljutsz odáig, változni fog a véleményed. Nem tudom, ez mikor történt, de az önsajnálat nem jó megoldás, mert csak még mélyebbre taszít. Az energiádat szerintem magadba fektesd, ez előrébb visz. Persze csak a pozitív energiák, nem a negatívak.

Azt írod, évek óta enni sincs kedved. Ezek szerint ez az egész már több éve történt?

2015. jan. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

hát 3-4 éve kb. attól függ mit nézünk, azt hogy mikor láttam őt utoljára, vagy azt, hogy mikor törtem össze? mert ha utóbbi akkor 4. De az utóbbi két évben már feldolgoztam hogy mi már többet sose leszünk együtt, talán pont ez a baj.


Azelőtt mindig úgy voltam hogy "remény hal meg utoljára".


Önsajnálat nincs, csak sokszor... alternatív életvonal gondolataim vannak. Eleinte azért mert abban még volt némi örömérzet hogy becsuktam a szemem kikapcsoltam az agyam és úgy képzelődtem mintha az egész valóság lenne.


De nem aludtam csak képzelődtem.


Álmomban már nem ő van mint lány, hanem egy teljesen más valaki. Úgy konkrétan már semmi nem fűz hozzá.


Sokat ismerkedtem, de mindig rájöttem hogy felesleges, úgy se tudok így senkiből semmit kiváltani. Mosolyogni mint régen viszont szinte egyáltalán nem tudok. Régen napi 24-ben csináltam. Addig legalább emberszámba is vettek.

2015. jan. 11. 01:23
 5/11 Fish1 ***** válasza:
Azok alapján, amit leírtál, szerintem nem engedted még el lelkileg. Ezek ellent mondanak az elengedésnek: "elvesztettem azt akibe az energiám 99%-át belefektettem", "még mindig rajta kattog az agyam", "Engem egész nap csak az érdekel legalább 1x beszélhetném meg vele a dolgot, vagy egyszer érinthetném meg őt, az se érdekelne ha másnap szívinfarktust kapok csak hagy... nekem ő a mindenem. vagyis már semmim sincs". És pont emiatt érzed azt, hogy nem fogsz szeretni már senkit, és ezért nem jönnek össze az ismerkedések. Te összejönnél olyasvalakivel, aki folyamatosan az excsaján/pasiján pörög?
2015. jan. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
akkor pörgök rajta, ha előtör belőlem a magányosság. Annyiban ferdítettem hogy régebben volt ez napi 24, most már leginkább akkor van ez, ha más lánnyal beszélgetek, és annak vége, akkor mindig, vagy akkor, ha szimplán szar egyedül, vagy akkor ha unatkozom. (utóbbi szinte mondhatni hogy 2-3 naponta 1x legalább biztosan, de van hogy napi szinten).
2015. jan. 11. 01:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Mivel foglalkozol?
2015. jan. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Fish1 ***** válasza:

A véleményem ettől függetlenül nem változott.

A magány ellen meg csak te tehetsz, keress új ismerősöket, azokból kialakulhatnak barátságok.

2015. jan. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok! 19 évesen lett először barátom, fülig szerelmes voltam belé, több, mint 2 évig voltunk együtt. Szerintem soha nem szeretett, csak miattam voltunk addig, ameddig... ugyanis Ő mindig is csak távolodni akart tőlem. Egyre több és nagyobb fájdalmat okozott nekem, egyre csúnyábban beszéltünk egymással, végül pedig eljutottunk a fizikai bántalmazásokig. Bírtam egy ideig, de Ő beleőrült a kötöttségbe, én pedig abba, hogy nem szeret viszont! Nem fogom soha elfelejteni, talán soha nem is lesz más barátom, mert ez számomra nagy összeomlás volt. Egy barát sem pótolhatja azt az űrt, amit Ő hagyott. Én is mindent megtettem érte, még se szeretett... tudom, hogy miatta jobb ez így, nem szeret, nem is tudna, csak egy nyűg voltam neki szerintem, ráerőszakolni magam fölösleges, megszeretni úgy sem tudna. Bár állítása szerint szeretett, de nem úgy viselkedett végképp... Csak egy társ voltam... :) Sajnos ezt el kell fogadni és tovább kell lépni :)
2015. jan. 11. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sajnos én is így vagyok,bár én "csak" nyár óta. Első barátom volt. Mikor véget ért azt hittem belehalok.

Mikor kicsit összeszedtem magam, próbáltam ismerkedni,hátha jobb lesz, és elfelejthetem őt, mert tudtam hogy folytatás esélytelen. De sehogy nem tudok mással lenni azóta sem. Mióta felkeresett,én is azt várom hogy legalább néha beszéljek vele néhány órát. Sajnos messzebb lakik, szóval látni nem tudom, pedig olyan jó lenne neki legalább egyszer személyesen elmondani,hogy mit érzek, és megölelni egyszer. Hátha megnyugodnék...

Nekem is folyton rossz a kedvem, és mindig ezen jár az eszem, de muszáj lenne túl lépni mert borzasztó ez a boldogtalanság.

Kérdező neked kitartást!!!

2015. jan. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!