Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Komolyan gondolja vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolja vagy csak szorakozik?

Figyelt kérdés
van egy fiu aki tetszik nekem eloszor nagyon jo baratok voltunk minden nap irt fbn sokat beszeltunk szakitott a baratnojevel es akkor kezdte nekem sugalni hogy tetszem neki es hogy probaljuk meg en feltem mert nem voltam magamban biztos meg benne sem erre megbeszeltunk egy talalkat amire elmentem es vegul o azt mondta h maradjunk baratok mert h a bafatsagunk fontosabb erre masnap kitette hogy kapcsolatban a volt nojevel utana egy rovid ido utan szakitottak es megirta hogy megbanta meg ilyenek es az egyik buliban ahol ott voltunk megint szobahozta es mondtam akkor probaljuk meg es mikor haza kisert mondta hogy gondoljam meg o is atfogja ez volt szombaton es megigerte hogy vasarnap velem jon egy rendezvenyre amit lemondot utan fbn furan irt es az osszes talit lemondta vegul penteken megirta hogy nem akar tolem semmit sem... erre megkerdeztem miert? mert hogy beszelt par emberrel es igy jott ki es hogy mineki mondta hogy en meg gyerek vagyok (en 16 vagyok o 20) es hogy nem is illunkossze azota nem is beszelunk nagyon es allandoan egyszer kedves egyszer nem es mond olyanokat hogy eletem gyonyorum meg hogy oleljemmeg meg ilyenek es nem ertem most pl mondtak ndkem hogy nagy flegman mondta h en rairtam es megkerdeztem tole hogy kijonne es hogy o alig valaszolt meg hogy hala istennek hogy nem vagyok ott erre en ezt szamon kertem rajta es letagadta es gyozkodott hogy nem igaz meg kerdezgette hogy haragszom?Es nem tudom mit tegyek hogyan viselkedjek vele? miert viselkedik igy velem es sose bantottam ot semmirosszat nem mondtam rola akkor o miert ilyen velem?
2015. jún. 24. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:

,,mert hogy beszelt par emberrel es igy jott ki es hogy mineki mondta hogy en meg gyerek vagyok"


Mások véleményére hallgat.. 20 éves, és nincs saját véleménye? Nem tudja egyedül eldönteni,hogy ki tetszik neki? Hagyd a jó büdös fenébe..


16/F

2015. jún. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szórakozik veled, próbálj túllépni rajta. A srác azt sem tudja mit akar, és hagyja hogy mások befolyásolják a döntését. Ha tényleg veled szeretne lenni akkor nem a barátaira, hanem az érzéseire hallgatna.

Ne foglalkozz vele, ismerkedj másokkal, és lehet megismersz egy olyan fiút, aki veled szeretne lenni és nem mondja le a közös programokat a haverjai miatt.


20/L

2015. jún. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!