Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon komolyan gondolja vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon komolyan gondolja vagy csak szórakozik, esetleg hátsó szándéka van?

Figyelt kérdés

31 éves férfi vagyok, még soha nem volt barátnőm és szűz vagyok, a külsőm miatt valószínűleg, mert nem nagyon törődök magammal, eléggé elhízott vagyok fejem teteje nagyon kopaszodó és alacsony is vagyok, gondolhatjátok milyen lehetek, ha 31 évesen még nem volt nő az életembe.......


Tegnap a vonaton egy négyes ülésbe ültem és elém ült egy igazi bomba csaj, tipikus jó nő. A csinos lány megszólított elkezdett kérdezősködni, merre megyek mit csinálok, baromi kedves volt velem, kicsit félve de én is elkezdtem vele beszélgetni, a vonat út majdnem 3 órás volt, amit át is beszélgettünk. Azt mondta tök aranyos vagyok szerinte és mit szólnék ha találkoznánk valamikor, ezért számot cseréltünk. Holnap este akar talizni..... bele menjek?

Vajon egy ilyen nő akarhat valamit manapság egy ilyen pasitól.. ilyen elképzelhető?? Vagy vigyázzak, mert valami hátsó szándék van itt. Ti milyennek látjátok a mai nőket?


2015. jún. 2. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Érdekes :) Milyen volt a ruházatod,kezeden volt nagy értékű óra,slusszkulcs nem lógott ki a zsebedből ? :) Ki tudja,lehet bejöttél neki beszélgetés alapján.
2015. jún. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1. semmi érték nem volt rajtam!!, ruha az abszolút nem volt jó, nem követem a divatot, kicsit más vagyok mint a többi pasi, (matematikus vagyok)
2015. jún. 2. 18:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Légy óvatos, de ne hagyd ki a dolgot.
2015. jún. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha matematikus vagy,akkor lehet ez imponált neki.Voltak nagyon ronda zsenik a történelemben,akiknek jó nőjük lett,mert vannak nők akik kimondottan az IQ-ra buknak.
2015. jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Írj majd, hogy mi lett.:)
2015. jún. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
na erre én is kiváncsi vagyok.
2015. jún. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
+1
2015. jún. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mááááázliiistaaaaa :D :D :D
2015. jún. 5. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!