Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek komolyan gondolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan gondolja vagy szorakozik velem?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel 2honapja beszelek a neten es angyon jol megvagyunk..24/24ben beszeljgetunk mar voltak celozgatasok meg hasonloak..5x mondta le a talalkozok valamilyen uruggyel..egyszer egy helyen voltunk es ugyis facen beszeltunk,mert kerult..mar irta azt ,hogy szeret ,de van ,hogy nem tudja..ha osszeveszunk ,mindig letorol vagy letilt es azota ismerosok sem vagyunk ugy beszelgetunk...es egyszer ezt mondja maskor meg azt..meg hogy o lista talalkozni,de kozben szeret..es van egy kozos ismerosunk akivel o kavart es mostansag az a divat ,hogy emlegeti ,hogy "jaj igen vele is volt ilyen "meg stb..es orankent ir vissza vagy fennt van es meg sem nezi amit irtam..ha napokig nem beszelunk es probalom lezarni mindig o ir ram..es egyszeruen ugy erzem ,hogy nem birok tole elszakadni...mit csinaljak? 15/L 17/F

2015. jan. 4. 14:31
 1/6 anonim válasza:
Szerintem felejsd el a csávot, enyi-hülyités utánis még mindig ugygondolod hogy jolenne... hmm valoszinüleg még túl fiatal vagy hogy észrevedd hogy ennek semmi értelme nemlesz, és az a meggyözödésed hogy szerelmes vagy pedig nem..
2015. jan. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:

De ugye láttad már élőbe? Am meg vagy nagyon töketlen, vagy szivat...Am meg ügyesen taktikázik, ezt meg kéne tanulnom...a klasszikus beetetéses trükk...Szóval nem foglalkoznék vele a helyedben.

25/F

2015. jan. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lattam mar eloben...sokszor ..csak mindig elment ..volt ,hogy ott alltam tole 5meterre es mint ha eszre se venne..baratnom kerdezte tole,hogy nem akr nekem koszonni vagy valami es elment..
2015. jan. 4. 14:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy vagy vele,de nekem is volt ilyen. Állandóan összevesztünk,elküldtem a sunyiba akkor ő letiltott,majd pár nappal később megint bejelölt így ment egy egy félévig aztán összejöttünk 4 hónapra.

Nem mondom,de ugyan olyan sz*ar volt a kapcsolat,mint a beszélgetések,tehát kár rá időt szánnod :D

2015. jan. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezaz ,hogy annyira szeretek vele beszelbi,mert olyan boldog leszek akkor..meg olyan szep dolgokat ir,hogy mar kotodom hozza..nem tudom,hogy felejthetnem el..minden gondolatom o..
2015. jan. 4. 14:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Huhh..Szerintem felejtsd el..Ha még 1x-2x lemondta volna a találkozót elnéztem volna,de hogy 5x..Plusz gyerekes ( bár 17évesen nem meglepő ). Soha nem értettem mire jó ez a tiltás dolog..


Bird ki,hogy nem irsz rá..Beszélgess másokkal,foglald le magad,de ennek szerintem nem sok értelme amit csinál veled. :)

2015. jan. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!