Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Akinek későn lett szobatiszta...

Akinek későn lett szobatiszta a gyereke vagy kakiláshoz egy ideig pelust kért! Nálatok volt olyan hogy a gyerek a pelus elhagyása után is érdeklődött a pelus után pl a boltban nézte a pelenkás sort vagy ha pelenkareklám ment akkor nagyon odafigyelt?

Figyelt kérdés

2015. jún. 16. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam nehezen lett szobatiszta, 3,5 éves koráig kakilt pelusba, de nem volt nála ilyen. A kislányom magától, nagyon könnyen hagyta el a pelust 2,5 évesen, de őt jobban izgatja ez a téma, számon tartja, kin van pelenka és kin nincs, a babáit pelusozza stb. De lehet, hogy ezt szimplán azért, mert lány.
2015. jún. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen volt. Emlékszem gyerekkorba nálam 3 éves koromtól kezdve miután szobatiszta lettem, néztem a pelenkás reklámokat tv-ben, újságokban, néztem a pelenkás sorokat az abc-ben. Azért néztem mert szerettem volna még pelenkát hordani.

Mennyi idős a gyereked?

Nézi még a pelenkákat?

2015. okt. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!