Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfitársaim, most őszintén,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, most őszintén, az elmúlt évek során hány lány/nő érdeklődött felőletek?

Figyelt kérdés
Annak kapcsán tettem fel a kérdést, miszerint ma leszólított engem egy alig páréves kislány, hogy van-e nőm. :o Így, szó szerint megkérdezte, hogy "van-e nőm?" Alig döbbentem csak le, hogy egy csöppség ilyet kérdez tőlem. Önmagától ilyet tuti nem kérdez senki 5-6 évesen, az anyukája meg történetesen egy egyedülálló harmincas nő. Nem akarok konteózni, de elég érdekes szituáció volt.
2015. jún. 24. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nagy nulla.Soha egyetlen nő/lány sem kérdezett még csak hasonlót sem,de nem is érdeklődtek... :/


24/F

2015. jún. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0.
2015. jún. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

0

28f :(

2015. jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hetente van több próbálkozó, de nem számolom.
2015. jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Alapvetően nulla, de ha kivonjuk azokat, akik se szó, se beszéd csak úgy eltűntek indoklás nélkül, akkor -3.
2015. jún. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Élőben kereken 0..

Itt gykn "csak úgy" szintén alacsony a szám, facebookon megint csak..

Nem kellek én senkinek..


18/F

2015. jún. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem még olyan nem volt hogy egy nő érdeklődött volna felőlem. /30/f/ akárhogy törtem a fejem de 2 éve még nő sem hívott fel telefonon. Nekem volt amikor ezt mondtam akkor nem hitték el. Vagy azt mondták az anyukád csak felhívott. Én még soha nem láttam még az anyámat. Itt azért már meghökölnek.
2015. jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Havonta kb. 1-2, de ha bulizni megyek, akkor több is. Pl. szemeznek vagy odajönnek táncolni.
2015. jún. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kereken 0.
2015. jún. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Soha senkitől még csak pozitív visszajelzést sem kaptam, amikor én érdeklődtem, nem ám, hogy csak úgy felőlem érdeklődjenek.

28F

2015. jún. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!