Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki segít nekem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segít nekem?

Figyelt kérdés
Az van hogy nagyon szerelmes vagyok egy lányba egyszer talalkoztunk jol elvoltunk mindketten jol ereztuk magunkat.. De amikor talizni akartam vele másodszorra azt irta hogy nem bízik meg a fiukban ezert bocsássak meg neki de nem akar kapcsolatot.(es en tudom miert nincs bizalma). Most erre mit lehet írni? En szerelmes vagyok belé...
2015. jún. 26. 00:25
 1/3 anonim ***** válasza:
nem ujjaztad meg es megsertodott
2015. jún. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát lehet, hogy csak egy kis időre van szüksége? csak találgatok. talán ha azt mondanád, hogy jó, de te valamilyen módon szeretnél kapcsolatban maradni vele, és megkérded, hogy levelezne e veled legalább, akkor látná, hogy ragaszkodsz hozzá és megjönne a bizalma? nem tudom
2015. jún. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tudakozo + válasza:
Beszelges vele. Bizonyisd be neki valahogu h nem minden fiu egyforma h bened megbizhat s h te nem fogol csalodasr okozni neki. Mond meg neki h adjon neked egy sselyt h bizonyisd be neki h te mas vagy
2015. jún. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!