Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakitas utani dolog segit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitas utani dolog segit valaki?

Figyelt kérdés

Na az van,hogy szakitottam a baratommal par napja es rajottem,hogy nagy hiba volt.nagyon szeretem es nagyon hianyzik...es megbantam.Azota probaltam bocsanatot kerni tole,de nem er semmit..nemtudom,hogy tudnam visszaszerezni/vagy h mit mondjak.segitsetek legyszi! :(

14 L <===(pls ne iteljetek el a korom miatt,ugyanugy vannak erzeseim.)



2015. jún. 25. 20:15
 1/5 anonim válasza:
Lehet, hogy csak egy kis időre van szüksége. Semmiképp ne könyörögj neki. Közölted vele, hogy megbántad, és folytatni szeretnéd. Innentől az Ő döntése, hogy mit tesz. Ne csinálj magadból hülyét. Ha szeret téged (ami feltételezhető), akkor akar majd veled lenni újra. Gondolj bele, neked se tetszene, ha Ő ugyanezt csinálta volna veled. Egyébként az idő mindenre megoldás (:
2015. jún. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%

Előbb kellett volna gondolkodnod.

Megértem a srácot, hogy nem akar ismét kapcsolatot veled. Ő is szeret, kidobod... szr neki, kb. meghal, aztán kijelented, hogy, "jaj, bocs, mégsem..."

Neeem, most megtanulod, hogy ne hirtelen dönts.


Nem kell játszogatni más érzéseivel - érthető, hoghy a tke kivan veled.

2015. jún. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%
Velem is ez volt kidobtam baratnom mert egy heten 2x taliztunk nekem nem volt eleg....megbantam de nem tudsz mit csinalni ijenkor keres egy embert aki jobb hangulatba tud hozzni es tudsz neki meselni lehetoleg neojannak aki elegge ismer :) mert o nem annyira kivul alloan latja 15/F
2015. jún. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia. Mivel csak pár napja történt, adj neki időt. Ha ő is szeret megbocsájt. :) Tudasd vele,hogy megbántad és újra akarod kezdeni, majd hagyd ezen gondolkodni őt. :) Nehéz lehet neki most. Képzeld csak magad a helyébe. :/ De mindig van remény :) velem kétszer szakított a barátom de harmadjára is megbocsátottam neki. :$ szóval pár hetet adj neki, mégiscsak összetörted a szívét, de az idő mindent begyógyít. Sok sikert :)

15/L

2015. jún. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek.sikerult elfelejtenem es haverok vagyunk. :) szoval kezdek rajta tullepni.nagyon koszonom mindenkinek! :*
2015. júl. 16. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!