Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet a baj? Miért nem keres?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Miért nem keres?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy fiúval 2 hete.

Összesen 3 hete "ismerem".

1 hétig beszélgettünk interneten, mindig ő írt,keresett.

Aztán találktunk, aznap még beszéltünk, de azóta nem keres.

Ha meglát az utcán, mindig köszön,integet és mosolyog...



2015. jún. 26. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
nem tudja, nem-e egy oldalú a dolog. most majd keresd te őt.
2015. jún. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha akarna valamit,biztos vagyok benne,hogy már keresett volna :/
2015. jún. 26. 17:32
 3/8 anonim ***** válasza:
továbbra is az első hozzászólásom a válasz
2015. jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem írj neki te és kérdezd meg. Én simán megcsinálnám a helyedben, mert akkor legalább nem kell rajt rágódni többet.
2015. jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mivel nem kerested azt hitte hogy nem érdekled. Csak azért mert lány vagy nincs jogod seg gfejnek lenni
2015. jún. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, te is kereshetnéd. Nem csak neki kell írni állandóan, te is ugyanúgy megteheted. Írj neki te!
2015. jún. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha érdekel téged a csávóka, akkor miért nem írsz neki? valószínűleg megunta, hogy mindig ő írt, plusz lehet azt hiszi (én azt hinném egy idő után), hogy már nem érdekled, és kíváncsi, ráírnál-e, ha ő nem írna. nos, megkapta a választ: ő nem ír, szóval te se írsz rá - ez egyértelműen annak a jele, hogy nem érdekled. vagyis ez lenne, de neked láthatólag bejön a fiú, szóval hajrá: ÍRJ most neki te, nem lesz belőle semmi gond! :)
2015. jún. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

najó. rosszul fogalmaztam :))

utolsó voltam

2015. jún. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!