Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bele fogok tudni újra szeretni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele fogok tudni újra szeretni ezek után?

Figyelt kérdés
Kiszerettem a barátomból, 8 hónap után, de neki én vagyok a mindene. És nikor a szakításra került a sor, akkor nem tudtuk elengedni egymást. Nagyon ellaposodott a kapcsolatunk is. Megbeszéltük, hogy újra megpróbáljuk kb 2-3 nap "szünet" után. Több programot /3at/ csináltunk az elmúlt 2 napban, és több egymás nélküli napot is be akarunk iktatni, mert túl sokat találkoztunk, és kezdtük kicsit megunni egymást. Na belőlem ez, ezt váltotta ki. A tegnapi program után is már jobban éreztem magam, élvezem a vele töltött perceket, és azt érzem, hogy fontos nekem. Bele fogok/tudnék vajon szeretni, idővel? Köszi szépen minden választ. 16L

2015. jún. 28. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha így leültök és meg tudjátok a dolgokat beszélni, és alkalmazkodtok egymás igényeihez stb, akkor sok baj nem lehet. Hogy "bele fogsz-e tudni szeretni újra" erre senki nem tudja előre a választ, de gondolom nem hiába jöttetek újra össze, és mondtad is hogy jól érzed magad vele, ami így együtt mindenképpen pozitívum :)

Hajrá


20/F

2015. jún. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nqgyon kedves vagy, köszönöm. Megbeszéltük a dolgokat, próbálunk, épp ezért nem bírtuk elengedni egymást. Valami összetartott. :)
2015. jún. 28. 11:59
 3/9 A kérdező kommentje:
Kaphatnék még, pár választ?
2015. jún. 28. 19:36
 4/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ebben nincs tapasztalatom ,de a kérésedért megpróbálok valami hasznosat kreálni.

Valami csak volt benne amit nem szerettél és ugyancsak amiért kiszerettél belőle.

Ezt kéne megtalálni ,hogy miért.

Nem voltak programok,nem éreztette ,hogy szeret,bár ezt kétlem a leírtak alapján.

ÉN úgy gondolom az első válaszolóval egyetemben ,hogy a problémát kell megtalálni és megbeszélni ,hogy ezt lehet-e orvosolni ,mert ha megint ellaposodik akkor sajnos az nem lesz ,jó hiába akarjátok.

SAjnos tényleg nem tudok érdemben segíteni ,de az idő biztos kiforrja a dolgokat.

Mindenesetre drukkolok és sok szerencsét. ;)

2015. jún. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem tudom, hogy mi válthatta ezt ki. Egyszerűen nem tudok rájönni. Pedig nagyon szeretnék.
2015. jún. 29. 08:19
 6/9 anonim válasza:

Erre annyit tudok válaszolni hogy biztos szereted mert kötődsz hozzá.

Próbáljátok meg. Én mit meg nem adnék ha az exemmel újraegpróbálnánk :)

2015. jún. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Épp ez az. Félek, ha elengedném... Hiányozna. És lehet megbánnám később...
2015. jún. 29. 13:31
 8/9 anonim ***** válasza:

A szerelem egy idő után elmúlik ,és marad a szeretet ,és a ragaszkodás.

Fordítsatok több időt és figyelmet egymásra , töltsetek minél több időt együtt , csináljatok sok szép közös emléket,útközben rá fogsz majd jönni hogy valóban vele szeretnél e lenni, vagy beleszeretsz másba és akkor jössz rá ,hogy nem őt szereted úgy ahogyan azt szereted volna.

2015. júl. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretek bele masba. Nem hiszem h most meg igy bele tudnek. De ez egy jo otlet. Koszi.
2015. júl. 1. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!