Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtanátok ezt? Sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtanátok ezt? Sosem fogok mást szeretni?

Figyelt kérdés

15 éves voltam, mikor először járni kezdtünk. Másfél éve együtt voltunk, mindenben ő volt nekem az első és szerintem jól megvoltunk. Jártunk együtt nyaralni, síelni, pihenni, de nem fulladtunk meg egymástól. Féltékeny sem voltam, pedig tudtam, hogy nagyon szeretik a lányok, de semmi olyat nem tett, amiből arra gondolhattam volna, hogy esetleg megcsal.

De kiderült, hogy megtette és mikor rákérdeztem, hogy mégis még kikkel azon a csajon kívül, elmondta az összeset... Annyi volt, hogy két kezemen nem tudtam megszámolni.

Szakítottam vele, de nagyon rossz volt, mert 13 éves korom óta bele voltam esve és mikor együtt voltunk, akkor minden tök jó volt. Eléggé kibuktam, sosem voltam egyedül, mindig buliztam.

Utána Szilveszterkor újra összejöttünk, 3 hetet együtt voltunk, majd mondta, hogy szerinte ezt ne erőltessük, nem olyan, mint régen. Persze, hogy 3 hét alatt nem szerezte vissza a bizalmamat azok után, amit csinált...

Most pedig az van, hogy összejárunk, délutánonként, esténként, hétvégente együtt lógunk, de nem vagyunk együtt. Vagyis ő szeretné, meg azt mondja, hogy megbánt mindent, blablabla, de én nem tudom... Persze, szeretnék neki megbocsájtani, csak ott van az is, hogy legközelebb vajon mikor teszi meg újra.

De közben pedig szeretem, ezek ellenére is.


17/L


2015. márc. 19. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne pocsékolt el a legszebb éveid egy olyan pasira, aki sorozatosan megaláz.

Próbálj ismerkedni és ne jarjatok össze, mert így sosem leszel túl rajta.

2015. márc. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ennyire ostoba te se lehetsz....
2015. márc. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem ostoba vagyok, hanem szerelmes.


Ismerkedtem/ismerkedek másokkal, de mindig a (volt) barátomhoz hasonlítom őket, nem érzem velük olyan jól magam.

2015. márc. 19. 08:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor összehasonlítod valakivel, akkor az jusson eszedbe, hogy hányszor vert át, és még hányszor tenné meg, a újra együtt lennétek. Kerüld el jó messzire, különben még nagyon sok fájdalomban lesz részed. Persze akkor más a helyzet, a te ebben örömödet leleld...
2015. márc. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon nehéz szituáció, mert van egy majdnem tökéletes pasi, akinek viszont 1 tulajdonsága kizárja, hogy tökéletes legyen. Fájdalmas dolog, de én így 25 évesen azt tanácsolom neked, hogy minden kapcsolatot szakíts meg vele....még face - ről is tiltsad....rohadt nehéz lesz az elején, de az érzelmek úgy működnek, hogy csak akkor lehet őket fenntartani ha táplálod is őket. Mivel nem fogsz vele beszélni így szépen idővel kifakul minden érzés iránta és neked lesz lehetőséged egy tökéletes párt találni.


Azért nehéz, mert most szerelmes vagy és ez vakká tesz. Tudom, azt mondogatod magadnak, hogy 'jajj rajta kívül más nem létezik' de ez egy rohadt nagy hazugság. Létezik, csak te most olyan állapotban vagy, hogy ezt elképzelni sem tudod. Ezt a harcot most meg kell vívnod, fájni fog, szar is lesz, de jobb ha már most megtanulod, hogy az élet az végig ilyen lesz, folyamatos küzdelem és ha nem tanulod meg tűrni a fájdalmat akkor sorra el fogod bukni ezeket a párkapcsolati akadályokat és egy olyan nő lesz belőled akit simán ki lehet használni.


Egy megcsalást még talán elnéznék, mert az lehet botlás is, de lásd be, ha sorozatosan csinálta akkor neki ilyen a személyisége. Megbízhatatlan. Sajnálom, hogy egy ilyenbe szerettél bele, de én tényleg azt tanácsolom, hogy most hagyd őt békén, mert később csak rosszabb lesz.


F/25

2015. márc. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De nem tudom eltüntetni az életemből.

Osztálytársak vagyunk, minden óránk közös.

A nagybátyja a nővérem vőlegénye, nyáron lesz az esküvőjük.

A szüleink jó barátok, közös programokra járnak.

2015. márc. 19. 09:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Most erre mondjam azt, hogy az tud könnyen hűséges lenni, aki könnyed kapcsolatra barátnőjénél csak lényegesen rosszabb csajoknak jön be, vagy az akit nem hajtanak a hormonok.


Olyan srácnak nehéz testileg hűségesnek maradnia, akit körülrajonganak a csajok. Mondjuk szerintem 100-ból 90 srác/férfi egy jakuzziban ölébe ülő bomba csajjal szívesen menne szobára, ha 100%-ig biztos lehetne abban, hogy nem fog csaja előtt lebukni.

2015. márc. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!