Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most szerelmes belém vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szerelmes belém vagy nem?

Figyelt kérdés
14/L. Sokszor szemeztünk, de én mindig elrántottam a fejemet. Nem egyből hanem 1-2 másodperc után. Meg mikor beszélgettünk( ami nem sűrűn volt) a fejét meg az arcát piszkálta. Meg mikor felém beszélt a lábfeje is felém nézett. Mikor a szemébe néztem éreztem valami melegséget. Mintha szeretne. Szerintetek? (bunkók kíméljenek pls.)

2015. jún. 29. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tetszel neki. "Meg mikor felém beszélt a lábfeje is felém nézett." Ezt a fiúk szokták a lányoknál nézni.
2015. jún. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Lehet hogy tetszel neki csak vigyazz mert van mikor ezek a jelek nem mindig valnak be.
2015. jún. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mire vigyázzak? Miért nem vállnak be?
2015. jún. 29. 19:18
 4/10 anonim válasza:
Próbálj vele többet beszélgetni meg együtt lenni és ha tényleg már sűrűn észre veszed hogy tényleg furán viselkedik akkor kérdezd meg tőlle hogy tetszesz e neki :)
2015. jún. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egy hetet össze leszünk zárva osztálykiránduláson. De ha ezt mondom neki és mégse tetszek neki akkor meg hülyének néz me kicikiz h ő ijjennel sose járna meg ilyenek. Beszélgetni alig tudok vele. Annyira izgulok. Ez ellen nincs valami légzési technika vagy valami???
2015. júl. 1. 21:38
 6/10 anonim válasza:
De amit te leírtál azok szerint bejössz neki ... De egy próbát megér mért nézne hülyének csak nem olyan bunkó hogy leszóljon téged . Velem is már volt ilyen és én is tetszettem annak a srácnak csak nem merte bevallani mert félt hogy én őt nem bírom Szóval azért egy próbát megér jobb mintha nem tudnád hogy bír e vagy nem :s
2015. júl. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a sok biztatást meg minden. De az a baj h a többiek előtt a bunkó oldalát adja. Így elég nehéz dolgom van. Amúgy rendes meg minden csak na. Ez nem könnyű téma.
2015. júl. 2. 10:04
 8/10 anonim válasza:
Az normalis hogy masoknak a "meno" oldalat mutatja:D Ez a szemezes meg minden jelenheti azt hogy tetszesz neki de lehet hogy csak azert csinalja mert jol esik neki vagy van valami mas oka ra.
2015. júl. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ugyan mi más ok? Nincs kilós anyajegyem vagy szümölcs az arcomon. Mi az a más ok??????
2015. júl. 2. 19:46
 10/10 anonim válasza:
Nyugiii. Biztos bejosz neki. En is igy jottem ossze egy fiuval akivel meg most is egyutt vagyok. Igyan ezek voltak a jelek. En is megkerdeztem es mondta h igen.
2015. júl. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!