Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az osztálytár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajnajoe kérdése:

Szerelmes vagyok az osztálytársamba. Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
nemtudom hogy ő is szeret-e és ez nagyon elbizonytalanít. De multkor volt egy kis bókja de hát nem is tudom elbizonytalanodtam.
2015. jún. 29. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Lány vagy? Hány éves?
2015. jún. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Thrill by hristi∆n
2015. jún. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ami nagyon lényeges, Kérdező, NE várj vele sokat! Tapasztalatból mondom neked.

Anno nekem is volt egy osztálytársnőm kilencedikben, jó barátok voltunk,aki szinte az első pillanattól kezdve tetszett. Nem olyasformán hogy "fú de megdugnám" mint ahogy az a tiniknél szokásba' van, hanem komolyan. Talán még szerelmes is voltam, bár erre nem mernék fogadni. Valószínűleg erről ő is tudhatott, mert egyik nap, amikor nem volt más a teremben rajtunk kívül, kerek perec nekem szögezte a kérdést, hogy járnék-e ővele. Igen így, semmi melléduma, körítés, megkérdezte a frankót.

Én meg, amekkora idióta barom ökör voltam, nem adtam egyenes választ a kérdésére. Így aztán nem is lett semmi, pár hónapra összejött más osztálytárssal, szétmentek, aztán vége lett a giminek, és elszakadtunk. Ennek már több mint 10 éve, de azóta is nagyon hiányzik, sok zenét is írtam őhozzá, álmodom is róla sokat, képtelenség elfelejteni. De én tehetek róla; nagyot hibáztam ,és most fizetek meg érte.


SOHA de SOHA ne kövesd el ugyanezt a hibát,Kérdező.

2015. jún. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Visszeres Törpicsek

Sajnálom.De az az igazság hogy ő sem volt beléd annyira szerelmes,hogy utánna mást szedjen fel,nem gondolod?

Nekem is volt egy osztálytársam,akivel jártam is.Először csak barátként náztem rá,ő mindvégig szerelmes volt belém.Azelőtt egy másik osztálytársával járt,de szétmentek és aztán meg én tetszettem meg neki.Lényeg a lényeg,sokszor játszotta a mártírt miattam,nem azt tette hogy próbál békén hagyni vagy valami,hanem inkább előttem depizett.Később én is megszerettem,de tényleg belészerettem.Aztán összejöttünk.Mikor együtt voltunk,akkor sokszor mondta hogy az exe milyen egy seg**gh**lye meg egy f***sz,a háta mögött ócsárolta meg minden.Kb.4 hónapig jártunk,míg egy hülyeségen össze nem kaptunk és durván leszólt,de utánna még én kértem bocsánatot.Kibékültünk.Pár nap múlva meg már szakítani akart velem.Hát vége lett...Rosszul éreztem magam miatta,mert úgy éreztem hogy hibás vagyok...De most jön a csattanó,ami nekem mindennél jobban fájt...Miután szakított velem,rohant az exéhez.És a hátam mögött engem elmesélt mindennek.Ez nekem olyan szinten fájt,mint hogyha egy vaskaróval szúrtak volna sziven...

De ennek már lassan egy éve és már elfelejtettem.És az exével jól megvagyunk,sokszor vagyunk egy társaságban.De az az érdekes hogy miután engem elhagyott,szerelmet is vallott az exének,hogy még mindig érez iránta valamit,de mégse akar vele járni.

Úgyhogy ja,osztálytárssal ne járj,mert részben fiatalok vagytok és 95% hogy szét mentek és aztán bámulhatod a képét...De aztmondom 95% hogy szétmentk,ez rajtatok múlik.

2015. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez igaz, de lehet hogy amiatt nem volt, mert szerinte visszautasítottam (pedig nem volt elutasítás amikor megkérdezett). Ki tudja, ha pozitív választ adok, akkor lehet hogy összejöttünk volna.

Az is igaz hogy osztálytárssal járni nem jó ötlet "házinyúlra nem lövünk", ha viszont nem jön össze és ennyire beleszerett akkor úgy végzi, mint én. Ez sem jobb semmivel, sőt rosszabb. Képzelheted milyen lehet hetente kétszer vele álmodni...

2015. jún. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak szólok lány vagyok 12 é.
2015. júl. 13. 15:25
 7/7 A kérdező kommentje:
eddig is köszönöm a válaszokat és bármikor várok új válaszokat
2015. aug. 5. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!