Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszek neki, de van csaja?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki, de van csaja?

Figyelt kérdés
15/L. Van egy fiú akinek tetszek és ő is tetszik nekem. De van neki csaja. Mondjuk nem úgy néz ki, mint akik nagyon szerelmesek. Úgy smárolnak mindenki előtt (főleg ha ott vagyok én is), mink akik kényszerből csinálják. Szerintetek hogy tudnám a tudomására adni, hogy tetszik nekem? (lécci csak a normó válaszok)

2015. jún. 29. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Momd meg neki hogy nem akarsz a kapcsolatukba rontani de te igy erzel es csak azt akartad hogy tudja :-)

18/L

2015. jún. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy smárolnak mindenki előtt (főleg ha ott vagyok én is), mink akik kényszerből csinálják."

:D Smárolni mások előtt amúgy se erkölcsös...az más hogyha búcsúzkodnak vagy valami,de ha ülsz egy buszon és melletted nyalják-falják egymást,az már gusztustalan.

2015. jún. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem búcsúzkodnak. Akkor szoktak mikor találkoznak. De az még hadján. Mikor jönnek ki a pékségből én meg megyek be. Direktből. Az nem.lehet h azért h féltékeny legyek?
2015. jún. 29. 20:59
 4/7 anonim válasza:
Miert nem hagyja el,ha tenyleg tetszel neki?
2015. jún. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyeld,kövesd az eseményeket.

Semmiképp ne akarj közéjük állni.

Várj türelemmel.Ha esetleg szétválnak útjaik,akkor lépj be a képbe.

2015. jún. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De hogy várjak mikor se ő se én nem vagyunk boldogok. Komolyan látszik rajta hogy nem az. Valamit tennem kell. Nem nézhetem hogy csak úgy elfelejtjük egymást. Mit csinàljak?(fb kilőve beszarok ha rá kell irnom.Komolyan azt se tudom hogy hogy reagál mikor ráírok. Személyesbe jobb)
2015. jún. 30. 15:32
 7/7 csingilingg84 ***** válasza:
Pedig neked akkor sem kéne ebbe beleszólnod. De lehet, hogy csak én vagyok ilyen szentfazék... Voltam ilyen helyzetben, tudom milyen, ne avatkozz bele, csak szarul járhatsz. :/
2015. jún. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!