Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » M van olyankor ha a srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

M van olyankor ha a srácnak állítólag tetszek és nekemis tetszik, de a srácnak van bnője. Ma megtudtam, hogy a telefonjában háttérként van kirakva a csaja. Nem értem! Követ, figyel, állandóan a közelemben van! Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 22:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Van barátnője,de azért téged is megdugna.Nem olyan bonyolult ez szerintem...
2009. ápr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
lehet csak üldözési mániád van XD sokszor beképzelünk olyan dolgokat,amik szeretnénk ha megtörténnének:)
2009. ápr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
Pontosan az van, amit az előző mondott, és ha te meg most rámászol, a világ legundorítóbb "emberei" közé fogsz tartozni (;
2009. ápr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%
Ilyenkor lehet hármasozni, ha a barinője is benne van.
2009. ápr. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
hát szerintem nem sok az esély arra hogy ha a bnő megtudja hogy egy idegen csaj hajt a pasijára..nem fogja azt mondani hogy kicsim semmi gáz vegyük be közénk:D főként hogy tuti a kérdező sem több 16-nál:)ha tévedtem bocs
2009. ápr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem csak én állítóm ezeket hanem legalább 20 ember mondta már,hogy tetszek neki!!

És nem olyan aki egy kis kalandra vágyik!!! Nem azok közé tartozik!!!

Egyébként én nem vagyok kapcsolatmegrontó, csak kivi voltam mi a vélemény erről!!!!

2009. ápr. 22. 06:17
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerinted hogy lehetett valaha is egy kapcsolatnak vége a történelemben, ha az embernek csak is az az ember kell, aki a párja?
2009. ápr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem ismered a férfiakat:D

Attól, hogy van nője, nézegeti, kóstolgatja a kínálatot:D

Vagy csak meg akar dugni...

23/F

2009. ápr. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nem kis kalandra vágyik?Akkor szerinted mire?Ott a bnője és téged is nézeget!Gondolkodj picit
2009. ápr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Jaj, ez a legalább húsz ember mondta-dolog... Nekem is a fél suli mondta még korábban, hogy jajj úúúristen tuti, hogy két héten belül összejövünk, állandóan engem néz, ölelget meg minden (én vagyok a lány), aztán amikor szép lassan bevallottam neki, hogy tetszik nekem, koppantam, mert csak félreértettem a barátságát. Ilyenkor az van, hogy félreérted. Pont. Ha van barátnője, tényleg legfeljebb olyan szinten nézeget, hogy meghúzna.
2009. ápr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!