Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van csaja de érzem hogy tetszek neki lehet még köztünk valami? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nyáron elutazott a barátnője és akkor együttvoltunk nem sex csak ugy smároltunk meg iesmi és mondta hogyha majd sokára szakit a barátnőjével akkor lehetünk együtt de én nem akarok csak egy pót baba lenni. most ugy áll köztük hogy szeretik egymást de ha szakítanak nehezebben akarom adni magam hogy komolyabban vegyen. szerintetek egyáltalán jöjjek össze vele vagy mi a véleményetek erről?
2009. dec. 2. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Elhiszem, hogy nem működik jól a kapcsolatuk, hiszen a te társaságodat kereste mellette, ez esetben még az eset előtt, vagy ha nem is előtte, de rögtön utána illett volna szakítani a barátnőjével. Ha szeretik egymást, a lány megbocsátotta neki a félrelépést, akkor tényleg csak egy félrelépés volt :( Ez a nehezen adod magad dolog meg szerintem nem helyt álló ebben a helyzetben, hiszen akkor szerettél belé, amikor volt barátnője, így csak meg fog haragudni, mert ő szakított a párjával érted, te pedig nem adod magad. Ha miattad szakít és szereted legyetek együtt, ha nem szereted még most szólj neki, ha pedig a harmadik eset áll fenn, vagyis nem szakít a barátnőjével mert szeretik egymást, akkor keress magadnak valakit, mert harmadikként nem leszel boldog. Kívánom a jó megoldást!
2009. dec. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
50%
A vonzalom megvan, teljesen igazat adok neked abban hogy nem adod könnyen magad! Remélem minden rendbe lesz! Legyél türelmes ha nehéz is megéri ha odáig van érted, elhagyja a másik lányt és kimutatja az őszinte érzéseit azzal hogy kapcsolatot akar, addig is kitartás!ne engedd hogy egy jó kis pillanatban kihasználjon! Nem érdemelnéd meg! Remélem minden jól sikerül puszi
2009. dec. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a ,,nem adom magam könnyen" dolog elég hülyén hangzik a szádból,mivel már kavartál a sráccal,ráadásul úgy,hogy tisztában voltál vele,hogy foglalt!Ha nem szakítanak,akkor szerintem ne vállald a harmadik szerepét,mert azzal nemcsak saját magadat alacsonyítod le,de a barátnője hátába is beledöföd a tőrt.Ha pedig szakít vele miattad,akkor ne játszd az elérhetetlent,mert az elégé képmutatásnak tűnne az eddigiek után.
2009. dec. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
csak arra az esetre mondtam azt hogy nem akarom utánna könnyen adni magam ha szakítanának valamikor mert értem nem fog szakítani a mostani barátnőjével mert szereti és én nem akarok kettőjük közé állni nem akarok harmadik lenni hanem csak azután gondoltam miután szakítanak de azért köszi válaszokat :)
2009. dec. 2. 21:46
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ha te leszel a bnője és elutaznál nyáron...

bíznál benne?

az csak kifogás, h sz@r a kapcsi

2009. dec. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja ez az, mit fogsz csinálni, ha elutazol nyaralni vagy neki kell elutaznia? HOPPÁ...
2010. jan. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!