Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mégis mit akar? Szóval van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit akar? Szóval van egy srác egy kávézóban futottunk össze és ő is a barátaival volt és én is azt ezek ismerték egymást igy egy asztalhoz ülltünk, a srác rögtön szólt a barátnőmnek,

Figyelt kérdés
hogy mellé ültessen, mert én egy másik helyre ülltem le, beszélgettünk, mondta, hogy jól nézek ki és, hogy itelligens vagyok stb.Aztán másnap irt meg is beszéltük ,hogy találkozunk de ez csak harmadjára jött össze , csókolóztunk . Azóta minden nap felhiv talán 1-2 nap kimaradás volt , egy hónapja ismerem . De semmi konrétat nem mond ,hogy esetleg együtt legyünk vagy valami. Szerintetek mit akar?

2015. jún. 29. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kerdezz ra valahogy...de csok csam 1x volt vagy tobbszor?(uzenetben valaszolj lecci mert igy nem fogom megtalalni)15/L
2015. jún. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 To7ka ***** válasza:
Nagyon fiatalok vagytok és bátortalanul. Cukin kérdezd meg, hogy szeretne-e a barátod lenni (pasid, fogalmam sincs tiniknél mi a divat). Bármit csinálhatsz, lehetőleg a következő csókolózós randi után, valószínűleg csak félénk, tisztázd le Te!:)
2015. jún. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
14 lány , 19 fiú...
2015. jún. 29. 20:49
 4/4 Sunako-chan válasza:

azzal h megadtad a kort, máris válaszoltál a saját kérdésedre.. ad1 10 perc után nem jelenthetö ki a másikrol h intelligens... jo duma ne dölj be. oké h szép vagy meg ilyenek meg ez is igaz h okos, de ez tipikus numerafelszedö duma :D légy résen, bár a srác már azon van, nehogy szivtörés legyen a vége :D a korkülönbség meg csak annyiban számit h ö jelenelg hol tart az életutján és te hol. mert ha mind2en a kalandozok táboránál akkor sztem egy kis flört, vagy akár kis összemelegedéses történet nem árthat. de ha te még csak mostz rajtoltál akkor a srác fölénye még okozhat komoly szivpanaszt neked :) ha érted :)

sok szerencsét remélem még vannak emberek akik megcáfolják a mindennaplátottakat :D

2015. nov. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!