Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gáz, ha egy lánynál facebookon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha egy lánynál facebookon kezdeményezek, ha nem tudom máshol elérni?

Figyelt kérdés
Néhányszor láttam, amikor mentem iskolába év vége felé (egy utcában van a 2 suli, csak ő a másikba jár), de akkor nem mentem oda hozzá. Most meg suliba nem igazán megyünk, szóval max. belefutnék a városban.

2015. jún. 29. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez olyan dolog hogy ha bejössz neki akkor nem gáz, ha viszont nem akkor nagyon.
2015. jún. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 To7ka ***** válasza:

Írj valami semlegeset, nem nyomulósat. Sose tudhatod... Legrosszabb esetben szeptemberig elfelejtik!:P

Mondjuk egy:

Szia! Bocsánat, hogy így ismeretlenül Rád írok, még sose tettem facebookon, de a suli utolsó napján láttalak valamin nagyon mosolyogva barátnőkkel, és nagyon szívesen megismernélek, egy fagyi vagy egy cukrászdás ücsörgés mellett!:) Ha nem vagy ismerkedős típus semmi baj, így is itt mosolygok hogy milyen hülye vagyok, hogy online "szólítok" le valakit, de túl hosszú a nyár hogy halogassam! Szép napot!:)


Nah, írd át a stílusodra, laza nyitás, laza zárás, a lényeg elrejtve a sorok között, valamivel talán több esélyed van egy hasonló szöveggel. Hajrá!!!!:)

2015. jún. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D
2015. jún. 29. 20:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ennyit gondolkodni rajta. Csak írj rá és kezdjetek beszélgetni, ha majd kérdez akkor válaszolj hogy miért írtál. Kezdj egy egyszerű 'Szia'-val
2015. jún. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem az általában sikerül, ha azt írom rá hogy "szia, te köszöntél ma rám a városban?" :D

legrosszabb esetben mondja hogy nem, viszont ha viccesebb kedvébe van, vagy akár tetszel is neki, akkor elkezd viccelődni vele, hogy van egy hasonmása a városban, és ezzel el tudtok viccelődni az elején :D ha gondolod írj privátba, aztán segítek még ha kell, de a kérdésed alapján csak ennyit tudok mondani :D

2015. jún. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sose bírtam az olyan fiúkat,akik csak facebookon orogatnak,de valóságbanmég csak oda se köszönnek...beszari

De ilyen esetben írj rá,nincs más választásod..

2015. szept. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!