Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy legalább a személyes megismerkedésre esélyt adjon a lány?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja írunk egymásnak a facebookon és skypeon is néha szoktam beszélgetni egy nagyon kedves lánnyal. Minden tökéletesen alakulna, ha már az elején nem jelentette volna ki, hogy csak ennyi lehet a dologból, mert részéről egy igazi kapcsolat így nem tudna kialakulni. A probléma ezzel csak annyi, hogy mióta fokozatosan kezdjük megismerni egymást szinte már a legapróbb részletekig, egyre inkább azt érzem, hogy ha létezik a világon az igazi társ fogalma, akkor ezt a lányt nekem szánta a sors. Szinte mindenben hasonlítunk egymásra, azonos a gondolkodásunk a világról, és nem mellesleg órákon át tudunk beszélhetni mindenről.


Szerintetek mivel tudnám elérni, hogy legalább annyi esélyt adjon nekem, hogy egyszer élőben is találkozzunk majd? Igaz hogy az első visszautasítás még 2 hónappal ezelőtt volt, azóta meg még sokkal jobban megismertük egymást, de félek hogy az álláspontja azóta sem változott semmit a továbbiakat illetően... :(

18/F


2015. máj. 23. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha újra megkérdeznéd, nem vágna pofán
2015. máj. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Titusztitusz ***** válasza:
Próbáld meg felkelteni az érdeklődését a személyed iránt...Nem akarlak elkeseríteni, de ha a lány ennyi virtuális társalgás után sem akar személyesen találkozni veled, akkor valszeg eléggé érdektelen lehet a személyed a számára...Nos...EZEN az állapoton próbálj meg változtatni...Másként nem fog menni szerintem a dolog...
2015. máj. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg újra, nem fogsz belehalni. Ha meg nemet mond, szerintem ne éld bele jobban magad. Összejön mással már úgy sem fogtok többet beszélni, legalább is nem annyit, ráadásul bele is fogsz pusztulni. Más du*ja majd, te meg lelki segély leszel. Ha nem akar többet, vegyél vissza és csak ritkábban beszéljetek.
2015. máj. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban! Ha tetszenél neki kép alapján, hajlandó lenne találkozni.
2015. máj. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"részéről egy igazi kapcsolat így nem tudna kialakulni". Nos, ez vagy hazugság, vagy ha őszintén gondolta, akkor buta lehet, esetleg beszari, ha pl. nem mer elmenni veled valahová. Kapcsolat gyakorlatilag bárhol és bármiből kialakulhat (jó, ezt persze sarkítva írtam), egy netes beszélgetésből is. Lehet, hogy nem jössz be neki, de akkor nagy valószínűséggel úgyse fogja ezt megmondani neked. Próbáld még egyszer elhívni, ha nem megy, akkor szakíts meg vele minden kapcsolatot, és tiltsd le, lesz majd másik, aki legalább randizni elmegy majd veled.
2015. máj. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szabina0409 válasza:
Mondd el neki azt, amit itt nekünk leírtál. Ha te így látod a helyzetet, akkor megéri rákérdezni :)
2015. máj. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!