Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szívesen ismerkednék 18-21...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szívesen ismerkednék 18-21 éves lányokkal, de valamiért nem megy a dolog. Hogy tudnék végre eredményt is elérni az ismerkedésben? Hol és hogyan lehetne próbálkozni szerintetek?

Figyelt kérdés
2015. jún. 26. 23:25
 1/3 anonim válasza:
Próbálj meg mindenhol. Diszkóba próbálj meg eljárni, bulizz és ismerkedj, aki keres az talál! :)
2015. jún. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
17 éves vagyok és én személy szerint eléggé "régimódi". Szeretem, ha az utcán szólítanak meg, egy pub-ban jönnek oda hozzám és nem pedig bizonyos közösségi oldalakon. Érdemes elmenni több helyre, társaságban és ott próbálkozni :)
2015. júl. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 thuesday válasza:

Netes helyeken bukott ügy, mert mindenki azt ír amit akar(értsd: ott lehetsz az, akivel napokig lehet beszélgetni, de kint meg alig szólalsz meg) így lehet nagyot buksz ha elhívod randira...

Inkább élõben ismerkedj, ahogy a többiek is ajánlják:3

Ha közvetlen vagy sokat is dobsz az elsõ benyomáson! (Saját tapasztalat)

17L

2016. júl. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!