Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy nem létező személybe! Mit csinálljak?

Figyelt kérdés
A kedvenc regényem szereplője. Mit csináljak? Randizni nem tudom elhívni, beszélni nem tudok vele, de ez nyilvánvalóan nyilvánvaló. Mit csináljak?

2015. júl. 1. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok. :D


Habár nem vagyok szerelmes, az kicsit furcsa lenne - és szerintem te sem vagy -, csak erősen vonzódok egy könyvben megformált női karakterhez. A slusszpoén, hogy ez a karakter egy szemétláda, egy szofisztikált ribänc, de akkor is nagyon tetszik, mint... jelenség.


A valós probléma ott kezdődik, hogy a valóságban is hozzá kezdem hasonlítani a nőket. A "nem létező elérhetetlen ideálom" a valóságban is ez a nő lett.


Nem igazán van bármi, amit csinálni tudsz. :D Majd elmúlik, ha találkozol valakivel, aki létezik (és tetszik, tényleg szerelmes leszel, stb.), feltételezem.

2015. júl. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld el,hogy csúnya mint a bűn,kövér és fitymaszűkülete is van.



Ja és pénze sincs.

2015. júl. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a rajongás.:D
2015. júl. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
Üdv az animefanok világában... XD
2015. júl. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
kerres magadnak életet, pl :) :) :)
2015. júl. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Dugd meg papíron :D
2015. júl. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem tudom, én is fülig szerelmes vagyok egy regényhősbe :) kicsit néha továbbírom a regényt.

igyekszem 'kiélni' magamból, mert ha azt a taktikát választod, hogy nem gondolsz rá, annál inkább előjön, mélyebbről

ez egy lehetetlen helyzet, gondolom laaasssaaan elmúlik, aztán majd meghitten mosolyog egyet rajta az ember. legalábbis remélem

nekem még nem múlt el

ha gondolod, beszélhetünk róla

2015. szept. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!