Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szerelmes vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Parommal 3 evig voltunk egyutt most valtunk el nemreg mert ugyereztem mar nemvagyok szerelmes,igaz az utobbi idobe ellaposodott a kapcsolat es ugyereztem nem szeretem.Most hogy szakitottunk nagyon hianyzik es ugyerzem hogy most szeretem.Volt mar veletek ilyen?Mi lett belole?

2015. jún. 29. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
nem kellett volna szakítani. De most hogy így történt felejtsd el. Exxel nem jövünk össze, ez alapszabály. Ha meg igen akkor mégrosszab dolog fog történni
2015. jún. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Le szeretném írni az én sztorimmat tanulság ;) (a helyesirásért bocsánat telefonon vagyok ) szoval ugyan ezt éreztem a srác nem akart elengedni mondta legyünk barátok kezdet hiányozni 2 hét után és volt hogy átkarolta a derekam és utána meg csokolt nagyon jo volt istenem és megint együtt vagyunk szoval szerintem békülj ki vele ;)
2015. jún. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elso kapcsolatnal ha nagyon hianyzik es szeretnek vele lenni akkor szeretem?

Vagy ez olyan alap egy szakitas utan?

2015. jún. 29. 22:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szereted még és hiba volt szakitanod vele
2015. jún. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!