Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon furcsa, hogy vonzódom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon furcsa, hogy vonzódom az ilyen pasikhoz?

Figyelt kérdés
Nekem valamiért nagyon tetszenek a vékony, vézna pasik semmi izommal, persze az is bejön ha hozzá még magas is. Sok mindenki elitéli a punk stílust, de nekem nagyon is tetszik. Nekem is hasonló stílusom van, bár nem annyira kihívó és inkább visszafogott. Olyan kevés ilyen fiút látok (akik nem csak divatból csinálják, hanem azért van hozzá egy életérzés is, vagy legalább szereti a punk zenéz) és mondjuk normálisak is, nekem ők annyira tetszenek :( Furcsa hogy ilyen pasira vágyom? 16/L

2015. júl. 3. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Normális... de az normális hogy magamra ismertem olvasás közbe?
2015. júl. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is az ilyenek jönnek be, ha idősebb leszek akkor biztos, hogy ilyesmi barátom lesz.

Zenészek közül tudsz mondani olyat aki így néz ki?

2015. júl. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Meggyesrétes válasza:
na basszus most pont engem írtál le ott fent xd 193 centimmel 63 kilómmal tarajammal pont ilyen vagyok...
2016. jan. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!