Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért érzem ezt már egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt már egy ideje? Miért vonzódom a tini lányokhoz?

Figyelt kérdés

Folyamatosan egyre fiatalabb lányokhoz kezdtem el vonzódni és most megálltama 14-16 éves korosztálynál, gondolom azért is, mert a törvény bünteti a 14 év alattiakkal való kapcsolatokat. De ez így nem jó, hiszen én már 22 éves vagyok, ők meg még csak gyerekek. Igaz nem nézek ki külsőre 16-17-nél többnek, simán elvegyülök a 15 év körüli fiú haverjaimnál, ha úgy öltözködöm mint ők, de attól még ez nem normális szerintem. Szeretnék normális lenni és újra érett felnőtt lányokhoz vonzódni.


Valahogy jobban vonzódom egy alacsony, aranyos, törékeny lányhoz, mint egy fullos nagymellű, nagyfenekű érett nőhöz.



2012. jún. 14. 03:40
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Orvos látott már? Ez bizony nem normális..
2012. jún. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Talán csalódtál azokban a nőkben. Vagy vágysz a gyengédségre, esetleg az ártatlanság vonz.

De vannak TB pszichológusok is, neked pedig kell egy.

2012. jún. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Gondolkozom már egy ideje miért van ez. Valahogy vonzanak alkatra is jobban, illetve mellettük inkább érzem magam férfinak, mint egy korombeli nőnél, ahol csak egy kisfiú vagyok, aki ráadásul esélytelen is, mert se magas, se izmos, se arcra férfias vonású nem vagyok. Meg az is tetszik, hogy gondtalannak tűnik az életük és jól lehet velük hülyülni,

Lelkileg is még gyereknek érzem magam sokszor. Gyakran álmodozom, hogy újra diák vagyok és milyen lehet a diákszerelem vagy járni egy 14-16 év körüli lánnyal.


Totál úgy érzem én oda való vagyok, épp tegnap gondoltam rá, de jó lenne újra középiskolásnak lenni és szép lányokkal egy osztályba, suliba lenni. Hiányoznak azok az élmények, hogy tetszem egy tini lánynak. Az az igazság, hogy buszon is szemeztek/ szemeznek velem tini lányok, sőt általnáos iskolás lánynak is bejöttem már, gyakran megnéznek ilyen fiatalabb tini lányok. Mintha nekik tetszenék, míg a saját korosztályomnak nem. Igazából totál sikertelen vagyok párkapcsolati téren, még sosem volt barátnőm. Szinte szűz vagyok, egyszer szexeltem az is alkalmi volt egy 18 éves lánnyal. Csókolózásban is csak két lánnyal volt részem, erősen ittas állapotban mindkétszer.

2012. jún. 14. 08:38
 4/10 A kérdező kommentje:
Még, ami nagyon fontos, hogy szeretethiányosnak érzem magam, illetve én is vágyom arra, hogy szerethessek egy lányt és valahogy ezt egy aranyos, cuki, törékeny fiatal tini lánnyal jobban el tudom képzelni, mint egy komoly, érett nővel. Tudom nem normális ez. :(
2012. jún. 14. 08:40
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Azt hiszem megválaszoltad a kérdésedet. Össze vagy törve, sikertelen vagy a munkában, és a párkapcsolatokban is.

Tényleg segítségre van szükséged.

2012. jún. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
miért nem próbálsz megismerkedni egy 17-20 éves alacsony, vékony, filigrán lánnyal?
2012. jún. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ma 8:42

"Azt hiszem megválaszoltad a kérdésedet. Össze vagy törve, sikertelen vagy a munkában, és a párkapcsolatokban is.

Tényleg segítségre van szükséged."


Én is ugyanez vagyok, mint akit leírsz! :(

De sajnos senki nem segít! Inkább csak b.szogat, h egy vesztes vagyok, és álljak már lábra végre valahára! Csak sajnos nekem pont nem ez kéne, hanem némi kedves biztatás, egy jó szó, vagy ölelés... De ha nincs senkim, és nem is akar senki sem ismerkedni, akkor mégis mi a f.szomat csináljak már???

2012. jún. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Még is kb. (de lehet pontosan is) milyen magas vagy?


Amúgy rengeteg alacsonyabb érett nő van.

2012. jún. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ma 10:40


Sajnos csak 165cm magas vagyok egészen pontosan.

2012. jún. 14. 10:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem egészen 19 éves koromig nem jött össze SEMMI (csók, szex, kapcsolat) és hát bennem is van valami hasonló a kimaradt tiniszerelemmel kapcsolatban, de "nézelődni" azért inkább a 18-25 kategóriában próbálok.
2012. jún. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!