Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak a félénk, visszahúz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a félénk, visszahúzódó, csendes, érzelmes, odabújós, szeretgetős, titokzatos, védelemre szoruló lányokhoz vonzódom, miért nem tudok ilyen lánnyal összejönni végre, hogy odafigyelhessek rá és törődhessek vele?

Figyelt kérdés

A sulimban már nincsenek ilyen lányok sajnos több okból kifolyólag is, valahogy egyre több az nagydumás, határozott, beszólogatós, durva, érzéketlennek tűnő lány, akikhez nem vonzódom valamiért. A másik meg, hogy miért vágyom, hogy síró lányokat vígasztaljak meg?

Elég nagy baj hogy ennyire fura ízlésem van, mert ilyen lányok már vagy foglalta vagy ritkák. Valahogy a mai lányok nem azt a gyengéd, érzékeny, gyámoltalan, védelemre szoruló modelt testesítik meg, akikhez én tudnék vonzódni. Egyszer sírt egy buliban és valahogy olyan jó érzés volt, megölelni, megvígasztalni, törődni vele, olyan jó volt látni, hogy milyen gyengéd és közben én vigyázhattam rá, vígasztalhattam. Tudom ez eleht elég betegesen hangzik, persze sajnáltam is szegényt, de mégis ez egy jó példa, hogy értsétek mire gondolok, milyen lányokra célzok most.



2012. nov. 23. 00:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Én amitől kivagyok azok az erőszakos arcú lányok. Könyörgöm! MIRE FEL ERŐSZAKOS AZ ARCA?!?!?! Egy nő, hogy jön ahhoz, hogy erőszakos legyen?!?! Tele van velük a város...
2012. nov. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
azért van ez,mert igazából te vagy a vámpír edward és keresed a síró,savanyú belládat.
2012. nov. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
71%

Igazi kincs vagy. Minden igazi hercegnő álma :)

Hidd el, hogy vannak még normális lányok, akiknek nagyon hiányzik a szeretet... Olyanokat ne a p*cs*k között keress, azoktól csak rossz élménnyel távozol.


18/L

2012. nov. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%

18L, de azért le sem sz@rnád ezt a gyereket...

A nyakamat tenném rá, előbb vinnélek ágyba, mint hogy ennek az önbizalom hiányos gyereknek egy puszit is adnál. Szépen barátaid közé sorolnád.

2012. nov. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert te is ilyen típus vagy; arra vágysz, amit adni szeretnél :)
2012. nov. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Mentifantezsvér ***** válasza:
nos hát én épp ilyen vagyok....és hát a barátom ilyen szempontbol tökéletes vigasztaló és biztonságot nyújtó tényező számomra...(: tehát butaság hogy az ilyen srácok a barátoknál maradnak..és igenis ha johelyen keresel találsz még ilyet..:D
2012. nov. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Megmondom én miért! Mert nem egyenrangú partnerre, NŐ-re vágysz, hanem egy ölebre, egy zsebkutyára, csak ugye embermől legyen. Azért. Végülis nem vagy beteg, de sokan inkább a romantikus, tüzes határozott nőket szeretik, azokkal lehet állat nagyokat kefélni. TE meg inkább ápolod, símogatod, vígasztalod azt a szerencsétlenséget. De monom ,nem vagy eltúlzottan beteg.
2012. nov. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Bezzeg az én sulimba nem járnak ilyen srácok. Ez nem igazság.:D Egyébként meg a srácokkal is ez megy. Öntelt,bunkó,éretlenek idióta lesz mindegyik,aki csak dugni akar mindent és mindenkit. :) Hová valósi vagy?:)
2012. nov. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
80%
4. hozzászóló: Sajnálom, hogy ilyen reménytelen vagy, és örülök neki, hogy nem ismersz, mert én messzire elkerülöm az ilyen egoista balfékeket ;)
2012. nov. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Ja, azt hozzátenném, hogy nekem volt ilyen típusú barátom, mint a kérdező, aztán egy majdnem 2 éves kapcsolat után bejelentette, hogy ő már nem tudja viszonozni azt a szeretetet, amit én adok neki és lelépett. ;)
2012. nov. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!