Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon hülye vagyok, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hülye vagyok, hogy ráírtam? 15L

Figyelt kérdés

Még régebben ráírtam arra a srácra, aki tetszett. Soha nem írok rá senkire, nem akarok én senkit zavarni, viszont ő nagyon tetszett, gondoltam miért ne?!

Múltkor vissza olvastam ÉS TÖK GÁZ..:(


Egy az, hogy nem írt vissza..


Kettő meg, ezt küldtem :


Szia :) ma láttalak korizni éés odaakartam menni köszönni , de eltűntetek.. így gondoltam most írok. Hogy vagy? :)


Ezek után már reménytelen nem? :( Inkább legyetek őszinték légyszi...



2015. júl. 4. 17:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hát nemigen érdekled.
2015. júl. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Sad story.. Köszi a választ!
2015. júl. 4. 17:47
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Egyáltalán nem kell szégyenkezned és hülyének tartanod magad, nincs miért!

Bátor voltál, mert MEGPRÓBÁLTAD (!), az már a fiú szégyene, hogy nem reagált/válaszolt semmit az üzenetedre.

Ne add fel, légy mindig bátor, hisz köztudott:

"A bátraké a szerencse!"

2015. júl. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Úton a segítség válasza:
100%
Nyugi van,csillagom. Nem kell az ilyenekre időt pazarolni. Te tök normálisan érdeklődtél, nyitottál felé. Ha meg ő nem válaszol, akkor hagynod kell.;) Mivden rendben lesz.
2015. júl. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
pedig cuki voltál amit írtál :) ne is foglalkozz vele ha ilyen paraszt ez a srác hogy semmit nem ír vissza
2015. júl. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
nyugi velem olyan volt,hogy volt 1 csaj egy házibuliban végig smároltuk az éjszakát,ott tapiztam ahol akartam,ő is felizgatott mint állat,és fészen baxik visszaigazolni:D
2015. júl. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
1. voltam ez kimaradt
2015. júl. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát..ha nem válaszolt, hagyd a francba :/ Sajnos van ilyen, anno nekem sem válaszolt egy lány, pedig személyesen is beszélgettem már vele :"D

Amúgy, ha van kedved beszélgetni, írj nyugodtan :D

16/f

2015. júl. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz! Inkább légy büszke magadra, sokan meg sem merik tenni, hogy ráírnak valakire. :)

Az egyetlen gáz a srác, mivel nem válaszolt. Bunkóság ilyet tenni. Főleg egy olyan lánnyal, aki érdeklődik iránta.

2015. júl. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz ez amit írtál. Viszont a gyerek jó nagy tahó, hogy ha látta az üzenetet és nem írt vissza.
2015. júl. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!