Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » El vagyok keseredve, ugyanis...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El vagyok keseredve, ugyanis van egy hosszú, évekre visszanyúló történetem. Mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés

Még általánosban egy osztályba jártunk Danival, és ugye kicsik voltunk és mindig egymás kezét fogtuk ha mentünk tesire pl, mindig ő volt a párom, szünetekben együtt játszottunk, voltunk, szétválaszthatatlanok voltunk, ő volt a legjobb barátom. Volt egy másik barátnőm is, nagyon kövér volt. Nekem negyedikben nagyon tetszett Dani, egyszerűen tényleg imádtam mindenét a srácnak. (Nem kérek ehhez fűződő komit) Ötödikben elmentem kisgimibe, egyedül, itt hagytam Danit. Egyik nap olyan hírt hallottam hogy összejött a "barátnőmmel", pedig tudta hogy szeretem Danit, mégis ezt csinálta. Nem is értettem hogy tudott vele összejönni Dani, hiszen a lány nagyon csúnya volt/még mindig az.

Ezen nagyon összevesztünk, és még a nyáron próbáltam őket szétszakítani, de csak rosszabb lett, ugyanis Dani megutált, nem szólt hozzám... rengeteget sírtam miatta, nagyon hiányzott. Skypeon beszélgettünk, mondtam hogy beszéljük meg, és megkérdeztem tőle hogy tényleg tetszettem neki? Azt mondta igen, és itt még rosszabbul éreztem magam. Azóta próbálkozom,mindig felköszöntöm névnapja, szülinapja, és egyéb ünnepek alkalmából, de ő sosem teszi. Ennyire megutálhatott volna az a kis butaság miatt?? És lám, itt vagyok 14 évesen, ezen szomorkodom a mai napig, és még most is sokat sírok miatta... Valami tanács? Kérlek... :(



2015. júl. 6. 11:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és minden nap suliból hazafelé egy buszon utazunk, úgy örülnék ha minden úgy lenne mint régen és mellettem ülne, de még csak nem is köszön, vagy csak nagyon ritkán. 14/L
2015. júl. 6. 11:09
 2/6 anonim válasza:
Ezt nehéz megírni de szerintem valahogyan tisztáznod kell a dolgot ha kell akkor rendes levélben beszéljétek meg ne a hüje elektronikus világban. Attol hogy még nem szép a lány attól még lehet nagyon szép a belsője de az is lehet hogy a srác féltékennyé akart téged tenni de pontosan nemtudom sajnos sok mindent nem tudtam írni elnézést kérek!
2015. júl. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az előző vagyok elnézést a hejesírási hibák miatt!
2015. júl. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Te jó ég! "Nem is értettem, hogyan tudott vele összejönni Dani, hiszen a lány nagyon csúnya volt/még mindig az"

Attól, hogy valaki csúnya, még lehet jó arc!

Másodszor, ha megpróbáltad szétszakítani őket, jogosan utált meg.

Egyben van igazad: nem jó, hogy haragot tart, a hosszú durcizás nem vezet jóra

2015. júl. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azzal semmi problémám nem volt, és nem is lesz hogy kinek milyen az alakja.. de a csaj undok és irigy, egy hárpia, irigy volt rám hogy őt Dani nem kedvelte, velem lógott állandóan... Zavarta hogy Dani engem kedvel... és tudom hogy nem volt szép dolog tőlem hogy szét akartam szedni, de egyszerűen nem akartam hogy ő legyen mellette.
2015. júl. 6. 22:39
 6/6 A kérdező kommentje:
És azóta sokat komolyodtam, ha most lenne velem ilyen tuti nem ezt tettem volna, de akkor annyira csalódott, szomorú és egyben dühös is voltam mindkettőjükre. (Jó, részben magamra is hogy nem mertem elmondani neki)
2015. júl. 6. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!