Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? (hosszú lesz, bocsánat)

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és van egy barátom akit nagyon szeretek, lassan 4 hónapja együtt vagyunk de kezdem azt érezni hogy csak baráti ez a szeretet.:(

Viszont van egy fiú.. akivel már tavaly majdnem össze jöttem csak valamiért hirtelen egy nagyon nagy bunkó lett de kb. 2 hónapja nagyon normális volt velem meg minden és elkezdtem érezni valami iránta:(

ezt el is mondtam a barátomnak ...nagyon haragudott rám, minden rossznak elhordott meg minden..de megbeszéltük vele hogy beszélek azzal a bizonyos másik fiúval és meglátom hogy érzek-e valamit iránta..

beszéltem vele meg minden és a barátomnak megesküdtem hogy nem érzek már semmit a másik fiú iránt..

pedig érzek..szeretem:(

hát most együtt vagyok a barátommal szeretem meg minden de érzek valamit a másik személy iránt is:(

de viszont a másik fiúnak is lett egy barátnője, 1 hete együtt vannak de én azt érzem hogy még mindig szeret engem ..

mert azt nekem bevallotta hogy szeret és szeretné ha lenne köztünk valami..

de van barátnője.. de szerintem még mindig szeret engem..

szerintetek olyan lehet hogy egyszerre 2 fiút szeretek?:((

mit tegyek szerintetek?

ha szakítok a mostani barátommal akkor tuti hogy össze töröm a szívét:((

nagyon szeret engem.. :(

mit tegyek? :'(

(kérlek hagyjatok az olyan válaszokkal hogy hogy lehetek ilyen szajha, meg hogy kicsi vagyok ehhez, köszönöm)



2015. jún. 24. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
De te nem szeretsz 2 fiút egyszerre, a mostani barátodat nem szereted igazán szerintem.
2015. jún. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha kettőt szeretsz akkor egyet se igazán.
2015. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Alakits ki egy haremet, az tok tuti megoldas... xD
2016. ápr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!