Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogy ne érezzek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne érezzek igy?

Figyelt kérdés

Járok egy fiúval, egyszer már jártunk, csak nem működött, mert még nem ismertük egymást annyira.


Ám most újra megpróbáltuk, és egész jó kapcsolatunk lenne, ha.. En kicsit szarul erzem magam mellette, annak ellenere, hogy megbeszeltunk egy olyan dolgot, hogy az exevel miket beszeltek facen meg miert talalkozgattak meg ilyesmi.(vele 9 hónapig volt egyutt, elete elso nagy szerelme, facebookon nosztalgiazgattak, azt mondta neki a barátom, még egyszer megpróbálhatnák meg, hogy még érez valamit iránta...Ez volt kb. 2-3 hete). Azt mondta valtoztat ezen, mindig mondja, hogy csak engem szeret, és nem akar elvesziteni. Bent vagyok a faceben es nem beszel vele, eloben sem. Ám még is kisse rosszul erzem magam, ha a tarsasagunkban van az a lany, mert o is a barati korunk resze. De nem mondhatom neki, hogy emiatt koccoljon tolunk. Meg nem értem, azt mondta a csaj, hogy nem akarja, hogy szetmenjunk... Akkor miért kezdemenyezett olyan beszelgetest, es miert talalkozgatott a baratommal? Ezen vagyok fenn akadva, nezze az en szemszogembol. Es o van kiakadva, hogy azt hiszem meg ra van allva a baratomra.


Jogosan vagyok meg mindig kiakadva, vagy mar nem kene?

Rendes valaszokat legyszi.



2015. júl. 6. 12:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szeretne, nem csinálna ilyesmit.

Sajnálom....

De ettől a kapcsolattól ne várj semmit. Ugyanúgy nem fog működni mint régebben.

Te ennél sokkal értékesebb vagy, mintsem h egy olyan pasi miatt érezd rosszul magad, aki több lány felé is képes egyszerre nyitni.

2015. júl. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!